مجموعه قوانین و مقررات مربوط به سرویس خدماتی رجیستری تلفن همراه

بسمه تعالی

با توجه به قوانین و مقررات چند ماه اخیر مربوط به مبارزه با قاچاق تلفن های هوشمند و با تصمیم گیری دولت مبنی بر ثبت دستگاههای مسافری و غیر مسافری در سامانه های دولتی مربوطه (گمرک و همتا) وبسایت اندرویدزوم بعنوان حامی مردم اقدام به کمک و تسهیل روند ثبت دستگاههای الکترونیک در سامانه های مربوطه میکند. لیست وظایف و اقدامات صورت گرفته توسط اندرویدزوم (موارد مذکور در فرم اصلی ثبت نام نیز ذکر شده اند):

اندرویدزوم یک مجموعه خصوصی است که با استفاده از دانش فنی خود و کارشناسان مجرب و با دریافت هزینه ای مشخص، متناسب با مدل و برند دستگاه اقدام به ثبت اطلاعات متقاضیان با اطلاعات خودشان در سامانه رسمی گمرک میکند.

قوانین و تعهدات:

 • مسئولیت ارسال اطلاعات اشتباه در فرم و یا ثبت کد فعالسازی به شماره اشتباه به عهده کاربر است.
 • بدلیل قطعی های مکرر سامانه گمرک و سامانه های مرتبط، اندرویدزوم علیرغم همه تلاشها برای ثبت اطلاعات مشتریان و پاسخگویی به آنها نمیتواند تضمین زمانی به مشتریان خود بدهد اما متعهد به انجام نهایی درخواست ارسالی و یا بازگشت مبلغ میباشد.
 • اگر به هر دلیلی پس از پرداخت دستمزد کارشناس، قصد انصراف از انجام روال ثبت رجیستری دستگاه خود را دارید 10% مبلغ واریزی کسر و الباقی در حداکثر 3 روز کاری واریز خواهد شد.
 • عدم یا تاخیر در خدمات دهی از سوی سامانه همتا یا گمرگ به مجموعه اندرویدزوم مرتبط نیست و این مجموعه خصوصی یا دریافت دستمزد مشخص خدمات ثبت دستگاه شما با اطلاعات خودتان در سامانه رسمی را انجام میدهد.
 • هزینه مقرر شده به عنوان دستمزد خدمات ما که با آگاهی و رضایت شما در جهت ثبت اطلاعات شما در سامانه گمرک است و ما در مبلغ عوارض گمرکی که به دستگاه کاربران تعلق گرفته است دخل و تصرفی نداریم.
 • شما متعهد میشوید که کلیه اطلاعات وارد شده در فرم برای خودتان (فرد ارسال کننده درخواست خدمات) بوده و گوشی که قصد رجیستر دارید برای استفاده شخصی و غیر تجاری خودتان است که به صورت قانونی و مسافری خریداری شده است. کلیه مسئولیت های این امر نیز برعهده خودتان است.
 • ارسال درخواست یا پرداخت به منزله آگاهی و قبول شرایط فوق میباشد

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.