مجموعه قوانین و مقررات مربوط به سرویس خدماتی رجیستری تلفن همراه

بسمه تعالی

با توجه به قوانین و مقررات چند ماه اخیر مربوط به مبارزه با قاچاق تلفن های هوشمند و با تصمیم گیری دولت مبنی بر ثبت دستگاههای مسافری و غیر مسافری در سامانه های دولتی مربوطه (گمرک و همتا) وبسایت اندرویدزوم بعنوان حامی مردم اقدام به کمک و تسهیل روند ثبت دستگاههای الکترونیک در سامانه های مربوطه میکند. لیست وظایف و اقدامات صورت گرفته توسط اندرویدزوم (موارد مذکور در فرم اصلی ثبت نام نیز ذکر شده اند):

اندرویدزوم یک مجموعه خصوصی است که با استفاده از دانش فنی خود و کارشناسان مجرب و با دریافت هزینه ای مشخص، متناسب با مدل و برند دستگاه اقدام به ثبت اطلاعات متقاضیان در سامانه رسمی گمرک میکند.

سلب مسئولیت

 • مسئولیت ارسال اطلاعات اشتباه در فرم مربوطه به عهده کاربر است.
 • تمامی مراحل ثبت اصولی و قانونی به نام شخص شما در سامانه رسمی گمرگ صورت میگیرد.
 • وبسایت اندرویدزوم وابسته به هیچ ارگان و نهادی دولتی نیست و صرفا جهات تسهیل روند ثبت نام برای افرادی که توانایی انجام اینکار را ندارند با مبلغ مشخص خدمت رسانی میکند.
 • بدلیل قطعی های مکرر سامانه گمرک و سامانه های مرتبط، اندرویدزوم علیرغم همه تلاشها برای ثبت اطلاعات مشتریان و پاسخگویی به آنها نمیتواند تضمین زمانی به مشتریان خود بدهد اما متعهد به انجام نهایی درخواست ارسالی و یا بازگشت مبلغ میباشد.
 • اگر به هر دلیلی پس از پرداخت دستمزد کارشناس، قصد انصراف از انجام روال ثبت رجیستری دستگاه خود را دارید 10% مبلغ واریزی کسر و الباقی در حداکثر 3 روز کاری واریز خواهد شد.
 • عدم یا تاخیر در خدمات دهی از سوی سامانه همتا یا گمرگ به مجموعه اندرویدزوم مرتبط نیست و این مجموعه خصوصی صرفا پیگیری ثبت اطلاعات گمرکی را به عهده دارد.
 • هزینه مقرر شده به عنوان دستمزد خدمات ما جهت ثبت اطلاعات شما در سامانه گمرک است و ما در مبلغ عوارض گمرکی که به دستگاه کاربران تعلق گرفته است دخل و تصرفی نداریم.
 • در صورتی که سوال مشکل موردی هست در روز و ساعات اداری (10:30 تا 16) میتوانید با شماره 02191302060 تماس حاصل بفرمایید.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.