How to delete a Facebook account permanently

چگونگی حذف اکانت شبکه اجتماعی فیسبوک برای همیشه

قبل از این که اکانت خود را بخواهید حذف کنید باید اقدماتی انجام دهید. یکی ازین اقدامات خبر دادن به دوستانتان در شبکه اجتمایی است. به آنها بگویید که قصد ترک آن شبکه اجتمایی را دارید تا آنها اطلاع داشته باشند شاید بخواهند ایمیلی ،شماره ای چیزی از شما برای ارتباط بگیرند.اگر شما به فکر راه اندازی یک اکانت دیگر در این شبکه اجتمایی هستید بهتر است از دوستانی که در این اکانت قبلی دارید نسخه پشتیبان بگیرید تا در اکانت جدیدتان قرار دهید دوستانی که واقعا آنها را میخواهید. بعد از این کارها شما باید برنامه این شبکه اجتماعی را نصب کنید که آن را با یک سرچ کوچک میتوانید گیر بیاورید.

How to delete a Facebook account permanently

قدم اول : برای آخرین بار برنامه را باز کنید و در آن گشتی بزنید شاید پستی ،عکسی چیزی در بستر آن باشد که نظر شما را جلب کند یا به آن نیاز داشته باشید.

How to delete a Facebook account permanently قدم دوم : باید اول اکانت خود را دی اکتیو (Deactivate) کنید برا این منظور وارد تنظیمات حساب کاربری خود شده و به بخش امنیت بروید پایین همه گزینه ها Account را بزنید و دی اکتیو کنید.

How to delete a Facebook account permanently قدم سوم : از شما رمز ورودتان را مجدداً می خواهد پس آن را دوباره وارد کنید.

قدم چهارم : بعد از زدن رمز از شما میخواهد که به آن بگویید چرا میخواهید اکانت خود را حذف کنید. اکانتتون هک شده و …

How to delete a Facebook account permanently قدم ششم : در آخر صفحه چک باکسی وجود دارد که اگر آن را تیک بزنید ایمیلی که با آن اکانت را ساخته اید هم پاک می شود پس آن را تیک دار کنید.

قدم هفتم : بر بروی دکمه Deactivate  بزنید تا اکانت دی اکتیو شود این آخرین قدم برای غیر فعال سازی حساب شماست حالا به صفحه ورود بازگشت داده میشوید و دیگر امکان ورود ندارید زیرا اکانت شما پاک شده است.

How to delete a Facebook account permanently قدم هشتم : در آخر برای تکمیل کار خود برنامه این شبکه را از روی گوشی هوشمند خود پاک کنید.

تمام این هشت مرحله برای غیرفعال کردن اکانت بود و برای پاک کردن اکانت طوری که بازنگردد از لینکی که برای شما قرار داده ایم استفاده کنید این عمل ممکن است چند روز تا چند ماه طول بکشد.

لینک پاک کردن اکانت فیسبوک

امیدواریم این آموزش مفید واقع کردد.

منبع : AndroidPit

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.