6 ways to make the Moto G (2015) battery last longer

6 راه برای استفاده بهتر از باتری Moto G 2015

گوشی Moto G 2015 گوشی عالی است و عمر باتری آن بسیار خوب است اما شما کاربران خواستار بهینه کردن باتری برای شارژ بیشتر هستید ما در این آموزش 6 نکته به شما می گوییم که با رعایت آنها مدت نگهداری شارژ باتری گوشی شما افزایش پیدا می کند. با ما همراه باشید.

6 ways to make the Moto G (2015) battery last longer

نور صفحه را کم کنید : بزرگترین مصرف کننده شارژ باتری صفحه نمایش بزرگ آن است که هر چه روشن تر باشد شارژ بیشتری مصرف می کند. تا میتوانید از نور کم صفحه یا وضعیت اتوماتیک نور صفحه استفاده کنید.

خاموش کردن موراد غیرلازم : ویژگی هایی گوشی شما دارد که از باتری استفاده زیادی می کنند حال زمانی که همه آن ها را با هم استفاده کنید دیگر غول شارژ خور می شوند. برنامه هایی مانند Wi-Fi ،بلوتوث ،خدمات محل سکونت یا GPS را با هم روشن نکنید یا در صورت نیاز شدید آن را استفاده کنید. اگر هم به هیچ کدام از آنها نیاز ندارید گوشی خود را روی حالت پرواز قرار دهید.

قطع برنامه ها :  بعضی برنامه ها پس از خروج از آن ها در پس زمینه باز می مانند و اگر چنتا از این برنامه ها در پس زمینه داشته باشید شارژ شما را زود تر تمام می کنند. شما برای بهینه کردن این قسمت به تنظیمات گوشی خود مراجعه کرده و به قسمت باتری بروید و قابلیت باتری سیو را فعال کنید تا 25 درصد در باتری خود صرفه جویی کنید.

6 ways to make the Moto G (2015) battery last longer

وای فای : این بار باید بخش وای فای گوشی خود را بهینه کنید وارد تنظیمات گوشی خود شوید و به تنظیمات وای فای مراجعه کنید به بخش پیشرفته بروید در این جا شما  گزینه هایی برای کاهش فعالیت وای فای گوشی خود دارید. شما می توانید تنظیم کنید که زمانی گوشی به خواب می رود Wi-Fi غیر فعال شود و یا محدود کردن شما در استفاده بیش از حد از آن و چندین تنظیم دیگر . همچنین شما می توانید اسکن مداوم برای شبکه های جدید را غیر فعال کنید تا شارژ کمتری مصرف کند.

غیر فعال کردن آپلود اتوماتیک : بسیاری از برنامه ها به سورت خودکار چیزهایی را در اینترنت آپلود می کنند و این کار خوبی نیست اپلود تصاویر و فایلهای شما برای پشتیبان گیری که در روزی بدر شما میخورد. اما این کار ها نیاز به دسترسی به اینترنت و ترکیبشان با هم کار سختی را برای گوشی شما می سازد. اگر شما بتوانید بدون آپلود خودکار برنامه های و تصاویرتان از آنها پشتیبان تهیه کنید کمک بزرگی به شارژ و عمر گوشی خود کرده اید.

6 ways to make the Moto G (2015) battery last longer

بررسی سرویس Google Play : اگر تلفن شما به طور ناگهانی شارژ خود را از دست می دهد میتواند یکی از مقصر ها سرویس گوگل پلی باشد. گوگل پلی به خیلی از برنامه های گوشی شما دسترسی دارد مانند جیمیل ،نقشه ها ،تنظیمات و موقعیت مکانی شما و خیلی های دیگر . راه آسان برای فهمیدن این که چ برنامه یا بازی بیشتر از باتری استفاده می کند و به چه برنامه های وابسته هستند به تنظیمات گوشی خود بروید و بخش باتری . از عوامل دیگر میتواند چند حسابه بودن اکانت گوگل پلی شما باشد اتصالات متعدد و انجام کار های مشابه با حساب خود و یا برنامه های شخص ثالث یا خدمات بازی گوگل و یا خطاهای همگام سازی شما با گوگل پلی باعث کثر شارژ شما میشود زیرا این کار ها اینترنت می خواهد و همه با هم باعث کم شدن شارژ گوشی شما می شوند با غیر فعال کردن گوگل پلی یا استفاده نکردن از شارژ گوشی خود را نجات دهید.

6 ways to make the Moto G (2015) battery last longer

منبع : AndroidPit

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.