gold blackberry priv

آیا شما حاضر به پرداخت 1300 دلار برای بلک بری  با قاب طلا هستید؟

اولین گوشی اندرویدی بلکبری با نام priv چند مدت پیش رونمایی شد ، گوشی که مانند گوشی های سابق که دیده بودیم به صورت اسلاید باز میشود و در زیر صفحه نمایش خود یک کیبورد مخفی را جای داده است.این وسیله جلوتر در ایالات متحده آمریکا و کانادا معرفی شد و در پنجم دسامبر در برخی از کشورهای خارجی مانند انگلستان و ویتنام وارد بازار میشود. بنابراین خواندن این مطلب برای کسانی که علاقه مند به خرید گوشی بلک بری Priv روکش طلا هستند اهمیت دارد.

gold blackberry priv
gold blackberry priv

Karalux  یک شرکت ویتنامی است که به خاطر ارائه نسخه های روکش طلای گوشی های محبوب وهوشمند شناخته شده است. که در گذشته، نمونه هایی از بلک بری های روکش طلا شامل مدل هایی از بلک بری Q10 و بلک بری Passport را ارائه کرده است. اگر شما در میان کسانی هستید که حس میکنید بلک بری پرایو 700 دلار گران تر از حد معمول است پس ممکن است به دانستن اینکه هزینه تبدیل شدن گوشی Priv به یک تکه جواهر چقدر است علاقه مند نباشید.

از آنجا که این شرکت در ویتنام واقع شده است، این نوع از بلک بری Priv فقط برای همین کشور است. اگر شما در ویتنام زندگی می کنید و بلک بری Priv ندارید، شرکت Karalux یک تلفن همراه به شما خواهد فروخت و یک بلک بری 24K طلاکاری شده برای شما معادل 1100 دلار خواهد شد. اگر شما خارج از ویتنام زندگی می کنید هزینه این گوشی وبه همراه روکش طلا 1300 دلار می شود.

اگر فکر میکنید که از این نمونه منحصر به فرد بلک بری پرایو (حداقل در این روزها) تحت تاثیر قرار گرفته اید یا دوست دارید با روکش طلای گوشیتان ثروتمند به نظر برسید میتوانید نمونه های بلک بری پرایو( و نمونه های مشابه که شرکت Karalux ارائه می دهد) را در سایت شرکت مربوطه مشاهده کنید.

منبع : فون آرنا

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.