android 6.0.1

اندروید 6.0.1 ساعت سیستمی در اندروید 6.0 را اصلاح می کند

اگر اخیرا گوشی خود را به اندروید 6.0 به روز رسانی کرده اید، حتما متوجه تفاوت سیستم ساعت گوشی خود شده اید. پس از به روز رسانی شدن اندروید 6.0 حجم عظیمی از انتقادات و شکایات به سایت گوگل مبنی بر اجرای کُند سیستم ساعت بیان شد. که این اشکال می تواند آلارم، یادآوری رویدادها که بخشی از تقویم گوشی است را مختل کند.

Android 6 & Android 6.0.1
Android 6 & Android 6.0.1

اختلاف زمانی که در این ساعت وجود دارد و ما در موردش صحبت میکنیم 30 ثانیه یا دو دقیقه نیست. بر اساس پست های ارسال شده توسط کاربران نکسوس که در ردیاب مشکلات (189789 شماره #) ثبت شده است، این اختلاف زمانی بیشتر از 30 دقیقه می باشد. بعضی افراد توانستند این معضل را در گوشی های خود با روشن کردن حالت هواپیما  و خاموش کرن آن برطرف کنند. اما این روش برای همه کارساز نیست.

راه اندازی مجدد گوشی نیز یکی دیگر از راه حل های ارائه شده برای برطرف کردن این مشکل است. برخی دیگر می گویند که تغییر تنظیمات شبکه 4G  به 3G موجب تنظیم دوباره ساعت گوشی خواهد شد و ساعت گوشی با شبکه همگام سازی می شود.

خبر خوب این است که با به روز رسانی گوشی خود به اندروید 6.0.1 این مشکل برطرف خواهد شد. و دیگر از تاخیر برای رفتن به سر کار، از دست دادن قرار ها و یا تعجب از اینکه چرا دوست شما هنوز سر قرار نرسیده؟ خبری نیست. بنابراین برنامه مشخص است. فعلا از یکی از راه حل های گفته شده برای تنظیم ساعت خود استفاده کنید تا گوشی شما اندروید 6.0.1 را نصب کند. و اگر شما برای انجام کارهای خود تاخیر کردید، گوگل را سرزنش کنید.

بسیاری از افراد که شکایات خود را در ردیاب مشکلات اندروید در مورد سیستم ساعت نوشته بودند، از کاربران نکسوس که توسط ال جی تولید شده است بودند. شما می توانید، تعدادی از تصاویر تلفن ها که ممکن است بعضی از آن ها برای شما یک سفر نوستالژیک در زمان باشند را در زیر ببینید.

منبع: phonearena

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.