Samsung Gear VR

وضعیت عینک واقعیت مجازی در اندروید 6.0 بتا برای گلکسی S6 و اس6 اج

این هفته سامسونگ اعلام کردبه دنبال آزمایش بتا برای به روز رسانی اندروید 6.0 خود در بریتانیا هستند. که این به روز رسانی در روز چهارشنبه به پایان رسید و حالا ما می خواهیم تغییراتی که به روز رسانی اندروید 6.0 مارشمالو سامسونگ بر روی آن کار کرده است را ببینیم. و یکی از ایراداتی که انتظار می رود باید در این به روز رسانی از بین برود پیش از آنکه دوره به دو اسمارتفون گلکسی S6  و گلکسی S6 ادج برای کاربران به پایان برسد، عینک واقعیت مجازی است که دیگر این دو اسمارتفون را پشتیبانی نمی کند. حداقل در تست بتا اندروید 6.0 در دسترس باشد.

با توجه به صفحه نمایشی که کاربران در گلکسی  S6 و گلکسی S6 ادج می بینند به نظر می رسد که ممکن است سامسونگ پشتیبانی از دوربین واقعیت مجازی آن را در اندروید 6.0 بتا غیر فعال کرده باشد، و برای اندروید 6.0 رسمی اندروید منتشر شود. بنابراین اگر شما یکی از همین دوربین های واقعیت مجازی را خریداری کرده اید اصلا نگران نباشید چرا که مطمئنا بعد از تکمیل نسخه نهایی این ایراد برطرف خواهد شد. استدلال سامسونگ برای این غیر فعال سازی در بتا کمی جالب است. در حال حاضر ما هیچ اطلاعی رسمی از این مشکل نداریم اما این مشکل می تواند به خاطر خرابی در یک بخش باشد و مسئولین سامسونگ برای برطرف کردن آن نیاز به زمان بیشتری دارند. با وجود این پیشنهاد ما به این است که اگر از عینک واقعیت مجازی استفاده می کنید آن را به اندروید 6.0 بتا که به تازگی منتشر شده به روز رسانی نکنید.

اینکه سامسونگ با به بتا اندروید 6.0 بسیاری از ایرادات را برطرف کرده است فوق العاده به نظر می رسد (البته نه به اندازه اندروید 5.0 لالیپاپ) و پس از مشکلاتی که کاربران در سال گذشته داشتند که بیشتر آن شامل گلکسی نوت4 می شود. این روش راهی مناسب برای از بین بردن مشکلات قبل از انتشار به روز رسانی برای کاربران است.با وجود اینکه احتمال بروز ایرادات بیشتری در این به روز رسانی اندروید می رفت اما تا کنون هیچ ایراد دیگری از به روز رسانی اندروید 6.0 بتا برای گلکسی S6 و گلکسی S6 ادج به گوش ما نرسیده . پس اگر به استفاده از نسخه بتا فکر می کنید در نظر داشته باشید که برای کاربران با استفاده روزانه پیشنهاد نمی شود و فقط در برخی ازموارد خاص عملکرد خوبی دارد. انتشار رسمی این نسخه از اندروید نزدیک است.

منبع: androidheadlines

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.