خانه » آخرین اخبار » اولین گوشی تاشو سامسونگ تا پایان سال 2016 می آید
samsung foldable phone

اولین گوشی تاشو سامسونگ تا پایان سال 2016 می آید

بر اساس پیشبینی تحلیل گران HSBC سامسونگ تنها شرکتی است که می تواند اولین صفحه نمایش های تاشو و نوعی از گوشی ها که با باز شدن تبدیل به یک تبلت می شوند را تا پایان امسال منتشر کند.

در حالیکه به نظر نمی رسد این پیشبینی از جانب منابع داخلی شرکت سامسونگ باشد، اما بر اساس مشخصات و فعالیت های شرکت سامسونگ می توان گفت که یکی از اهداف این شرکت تولید چنین صفحه نمایش هایی باشد. چندین سال پیش بر اساس یکی از اسلایدهایی که از جلسات شرکت سامسونگ درز کرده بود، این شرکت قصد داشت تا سال 2018 اولین اسمارتفون ها با صفحه نمایش تاشو را تا سال 2018 تولید کند. پس از آن و خبر های بعدی اعلام شد که که این اقدام قرار است در سال 2017 انجام شود. درحالیکه بر اساس خبرهای اخیر امکان دارد صفحه نمایش های تاشو سامسونگ تا پایان امسال در اختیار کاربران قرار گیرند.

samsung foldable phone

از آنجایی که قرار است، سامسونگ اسمارتفون خود با صفحه نمایش قابل تا شدن  OLED  ،2H16 را در سال 2017 به بازار عرضه کند. به نظر می رسد که اسمارتفون های تاشو سامسونگ موجب پشت سر گذاشتن گوشی های پرمیوم باشند، چرا که این مدل تاشو می توانند دو صفحه نمایش مختلف در اندازه بزرگ و کوچک را تنها در یک وسیله در اختیار کاربر قرار دهند.

به نظر می رسد که فروش یک گوشی با صفحه نمایش تاشو نیاز به یک بازاریابی هوشمندانه ندارد چرا که اگر این ویژگی به خوبی در تلفن هوشند اجرا شود خیلی خوب و به سرعت به فروش می رسد. و از آنجایی که استفاده از این گوشی هوشمند در نوع خود منحصر به فرد است و طراحی آن می تواند علاقمندان به تکنولوژی روز و افرادی که به دنبال تنوع هستند را به خوبی به خود جذب کند.

اکنون با در نظر گرفتن زمان انتشار اسمارتفون گلکسی S7 ، جدیدترین گوشی پرچمدار شرکت سامسونگ که تا دو ماه دیگر وارد بازار می شود. انتظار می رود که این اسمارتفون با صفحه نمایش بزرگ در اختیار کاربران قرار گیرد. و شرکت سامسونگ پس از عرضه این اسمارتفون به بازار زمان کافی و مناسب برای ارائه محصول جدید خود ینی اسمارتفون های تاشو را دارد.

 

منبع: phonearena

همینطور بررسی کنید

آموزش فلش رام رسمی و آپدیت گوشی های سامسونگ با Odin

نحوه فلش کردن فایل رام رسمی به منظور رفع مشکلات نرم افزاری و یا آپدیت …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.