galaxy-s6
galaxy-s6

ثبت سفارش 20 میلیونی گلکسی S6 و S6 اج

The Korea Times پس از معرفی گلکسی s6 و s6 اج در کنگره جهانی از ثبت سفارش تولید 20 میلیون دستگاه گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج خبر داده است. از این 20 میلیون سفارش 15 میلیون برای گلکسی S6 و 5 میلیون دستگاه باقی مانده متعلق به گلکسی S6 اج است. کهکشان های جدید و  هوشمند سامسونگ در کشورهای دیگری مثل هلند برای پیش فروش قرار گرفته‌اند که قیمت گلکسی اس 6 در این کشور 700 یورو و گلکسی اس 6 اج 850 یورو پیش بینی شده است.

galaxy s6 and s6 edge
galaxy s6 and s6 edge

هم چنین جی‌کی شین، مدیر سامسونگ موبایل در اظهار نظری جدید به فروش بالای گلکسی اس 6 سامسونگ در مقایسه با گلکسی اس 5 ابراز امیدوار بوده و معتقد است که با گلکسی اس 6 سامسونگ باز هم قدرتمندانه به عرصه رقابت باز می گردد.

متخصصان و تحلیل گران مهم ترین فاکتور چنین سفارش و فروشی را مشخصات فنی بالای گلکسی اس 6 و اس 6 اج در مقایسه با دیگر رقیبان خود می دانند. سامسونگ با معرفی پرچمداران خود در جریان برگزاری mwc 2015 نظر بسیاری را به سمت خود متمایل کرد. حالا نظر شما چیست؟ آیا سامسونگ بار دیگر بازار گوشی های هوشمند را به دست می گیرد؟!

منبع : phonearena

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.