duet
duet

duet v3.17: بازی سرگرم کننده و اعتیادآور اندرویدی

دارنده امتیاز 4.4 در گوگل پلی – بهترین بازی ساله 2013 از نظر مجله‌های معتبر

در ادامه معرفی بازی های اندرویدی زیبا و پرطرفدار اینبار یک بازی خاص را قرار است خدمت شما معرفی کنیم بازی که علاوه بر قدرت تمرکز بالا بین دو دست شما نیاز به حوصله فراوان مخصوصا در مراحل بالاتر دارد.ایده بازی دوئت بسیار جالب و در عین حال ساده است.روال بازی به این صورت است که در مقابل شما دو دایره آبی و قرمز بروی یک محور قرار دارند (مانند فرمان اتومبیل) با فشردن شصت دست چپ بروی صفحه دایره ها در جهت عقربه ساعت و با فشردن شصت سمت راست بروی سمت راست صفحه دایره ها در جهت عکس عقربه های ساعت حرکت میکنند و شما باید این رینگ را از بین اشیای عجیب و غریب که بعضا در حال حرکت هم هستند عبور دهید بدون آنکه به شئ برخورد کند.

duet
duet

بله همانطور که در تصویر بالا میبینید این بازی سخت است و برای پیش بردن مراحلی که شاید 20 ثانیه بیشتر نباشند شما باید 20 دقیقه یا بیشتر وقت صرف کنید تا از آن عبور کنید.

duet که در لیست بازی های آرکد قرار میگیرد با گرافیکی ساده به سراغ شما می‌آید و موسیقی جذاب آن شما را تحت تاثیر قرار میدهد. این بازی بروی هر دو حالت portrait و landscape قابل اجرا و بازی کردن است و بروی دستگاههای با رزولوشن quad HD بسیار خوب عمل میکند.

دانلود مستقیم فایل نصبی

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.