LG G5

جدیدترین تصاویر از گوشی LG G5

همانطور که می دانید تا آغاز کنگره جهانی موبایل 2016 کمتر از یک روز باقی مانده است و از فردا بسیاری از شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند جدیدترین دستاوردهای خود را به جهان معرفی خواهند کرد. یکی از شرکت هایی که قرار است فردا به طور رسمی جدیدترین گوشی هوشمند خود را معرفی کند شرکت ال جی است. در واقع فردا یک دیوایس جدید به خانواده سری G ال جی اضافه خواهد شد.

هرچقدر به زمان رونمایی و نمایش گوشی LG G5 نزدیک می شویم، اخبار و شایعات بیشتر و داغ تری در مورد این گوشی به دستمان می رسد. اخیرا توسط evleaks یک فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه، رندر از گوشی ال جی G5 منتشر شده است نگاه بهتری نسبت به بدنه جلو و عقب  این گوشی هوشمند جدید ال جی به ما می دهد. البته بعد از این رندر، یک رندر دیگر از جدیدترین گوشی ال جی منتشر شد. که در واقع تفاوت چندانی با رندر قبلی خود نداشت. و تفاوت عمده هر دو رندر در این است که تصویر اول گوشی ال جی G5  را در حالت خاموش نمایش می دهد. اما در رندر جدید گوشی ال جی G5 ( که می توانید آن را در تصویر زیر ببینید) را در حالت همیشه روشن به نمایش کشیده است. در واقع در این رندر ویژگی که اخیرا ال جی آن را مطرح کرده است را نمایش می دهد.

LG G5

هر دو رندری که امروز منتشر شدند، کمک کردند تا دید و شناخت خیلی خوبی نسبت به دیوایسی که قرار است در روز یکشنبه معرفی شود پیدا کنیم. البته که این رندرها همیشه معیار مناسبی برای شناخت دیوایس نیستند و معمولا نمونه واقعی همیشه با رندر متفاوت است. اما این تصاویر برای قضاوت بهتر برای آنچه که قرار است با آن روبرو شویم خیلی ارزشمند هستند.  لازم به ذکر است که بر اساس شایعات اخیر قرار است، این اسمارتفون در بسته بندی خود با چند لوازم جانبی همراه باشد. یکی از همین لوازم جانبی برای افزایش قابلیت صوتی  این گوشی هوشمند است. اما با همه این ها یکشنیه نزدیک است و چیزی نمانده تا به طور رسمی با ویژگی های این گوشی هوشمند آشنا شویم. منتظر خبرهای بعدی ما از کنگره جهانی موبایل باشدید.

منبع: androidheadlines

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.