11 برنامه و ویجت برتر هواشناسی برای اندروید

حتما برای شما هم پیش آمده است در بعضی مواقع که هوا ابری و به نظر بارانی می رسد لباس یا وسایلی اضافی مانند چتر همراه خود برداشته اید و در کمال ناباوری ساعاتی بعد هوا آفتابی شده است و مجبور بوده اید در طول روز خود این وسایل اضافی را به همراه داشته باشید ، در این گونه مواقع یک برنامه هواشناسی که همیشه همراه شماست بهترین راه برای آگاهی از وضعیت هوای ساعات آینده است ، در این مقاله سعی داریم بهترین برنامه های اندرویدی هواشناسی را برای شما معرفی کنیم.

YoWindow Free Weather: برنامه ای با ظاهر زیبا

” با لذت از وضع هوا مطلع شوید ” اینپیامی است که در هنگام باز کردن برنامه ی YoWindow برای بار اول با آن مواجه می شوید ، در ادامه برنامه به شما قول می دهد که برنامه ای با شکل و شمایل زیبا و عالی به شما ارائه می دهد. این برنامه به جای  استفاده از آیکون های ساده برای نشان دادن ابرها، آفتاب و باران،  یک چشم انداز کارتونی از وضع هوای موجود در مکان فعلی شما نشان می دهد.

سطح نور و شرایط به طور دقیق در برنامه نشان داده می شود ، در واقع این برنامه نه تنها ظاهری زیبا و چشم نواز دارد بلکه استفاده از آن نیز آسان و ساده می باشد.

YoWindow Free Weather
YoWindow Free Weather

Simple Weather : اپی با طراحی متریال

طراحی این برنامه  همانند یک صبح بهاری  واضح و ساده است.این برنامه تابع بی چون چرای طراحی کلی گوگل است که سبب شده است یک انتخاب عالی برای کسانی که می خواهند ظاهر صفحه نمایش شان یکدست و ساده باشد ، به شمار برود.می توان گفت برنامه ی Simple Weather همانند اسمش  کمی بیش از حد ساده است، به عنوان مثال برنامه فاقد بسیاری از ویژگی ها و اطلاعات پیشرفته نسبت به برنامه های مشابه است ، اما اگر شما فقط به دنبال یک برنامه ی آب و هوا دارای طراحی کلی زیبا که می تواند شما را از وضعیت آب و هوا به صورت ساده مطلع کند ، می گردید ، ما این برنامه را به شما پیشنهاد می کنیم.

Simple Weather
Simple Weather
دانلود از گوگل پلی

MORECAST – Free Premium Weather

MORECAST برنامه ای با ظاهری زیبا و رابط کاربری کاربردی می باشد ، استفاده از لیست عمودی برنامه آسان و ساده می باشد ، در بالا، شما آب و هوای فعلی را مشاهده می کنید و  با پایین کشیدن لیست یک دید دقیق تر از آب و هوای روز را مشاهده خواهید کرد. اگر باز به پایین تر بروید ، پیش بینی وضع هوا روزهای آینده را مشاهده می نمایید.این برنامه به گونه ای طراحی شده است که استفاده از آن برای افرادی که تازه از برنامه های هواشناسی استفاده می کنند و همچنین کسانی که تجربه ی بیشتری در استفاده از این برنامه ها دارند مناسب می باشد زیرا تمامی اطلاعاتی را که شما نیاز دارید در اختیار شما خواهد گداشت.

MORECAST - Free Premium Weather
MORECAST – Free Premium Weather
دانلود از کافه بازار

  WeatherBug : برنامه ای با ویژگی های فراوان

WeatherBug برنامه ای برتر در طراحی ظاهری و رابط کاربری می باشد ، علاوه بر این برنامه قادر است به صورت دقیق وضع هوای شهر شما و شهرهای همسایه شما را اعلام کند. علاوه بر این شما می توانید برنامه را بر شیوه ی زندگی خود منطبق کنید به عنوان مثال شما می توانید بفهمید آیا وضعیت هوا به گونه ای است که بتوانید در یک روز خاص به پیاده روی یا به یک باشگاه ورزشی بروید.

WeatherBug
WeatherBug
دانلود از کافه بازار

 Weather Underground : برنامه ای با پیشبینی های دقیق

برنامه ی Weather Underground  با همکاری با بیش از 33 هزار ایستگاه هواشناسی به یکی از دقیق ترین برنامه های پیش بینی وضع هوا تبدیل شده است.رابط کاربری برنامه نیز بسیار دقیق است و به کاربر تمامی اطلاعاتی را که می خواهد بداند در یک صفحه مناسب و مفید  نشان می دهد.

Weather Underground
Weather Underground

 

 Transparent clock & weather : بهترین برنامه برای ویجت های آب و هوا

این ویجت آب و هوا، همانطور که از نام آن پیداست، یک ویجت نمایش ساعت و وضعیت آب و هوا را به  صفحه نمایش شما اضافه می کند. برنامه ی Transparent clock & weather علاوه بر نشان دادن آخرین وضعیت آب وهوایی منطقه ی شما ، سطح باتری شما ، آلارم بعدی و رویداد بعدی در تقویم شما را نشان می دهد ، همچنین برنامه می تواند اطلاعات داخلی سیستم گوشی شما همانند مقدار کارت حافظه ی شما و وضعیت Wi-Fi را نشان دهد. شما می توانید ویجت های برنامه را در اندازه های مختلف با سطوح مختلف از جزئیات ، رنگ و … برای خود برگزینید.

 Transparent Clock & Weather
Transparent Clock & Weather
دانلود از کافه بازار

 Weather from NOAA free : بهترین برنامه برای به روز رسانی آب و هوایی اضطراری

اگر شما در منطقه ای زندگی می کنید تحت تاثیر تغییرات آب و هوایی شدیدی قرار دارد و یا قصد دارید به چنین مکانی مسافرت نمایید به شما پیشنهاد می کنیم تا از برنامه ی Weather from NOAA free استفاده نمایید. این برنامه آخرین اخبار مستقیم آب و هوایی را از اداره ملی اقیانوسی و جوی به شما ارائه می دهد که شامل  اطلاعات مهمی در مورد، طوفان، گردباد و دیگر تغییرات آب و هوایی شدید می باشد.

Weather from NOAA free
Weather from NOAA free
لینک گوگل پلی

 The Weather Channel : بهترین برنامه برای اخبار هواشناسی جهانی

برنامه ی The Weather Channel یکی از شناخته شده ترین برنامه های هواشناسی اندرویدی به واسطه ی به روز رسانی و اطلاعات آب و هوایی دقیق آن می باشد. این برنامه دارای گزینه های پیش بینی وضع هوای ساعتی ، 36 ساعته و 10 روز آینده می باشد. رابط کاربری برنامه یک دست می باشد که اطلاعات دقیقی مانند سرعت باد، رطوبت، شاخص  UV، پدیداری، نقطه شبنم و فشار را در اختیار شما می گذارد. البته این برنامه همانند سایر برنامه های مشابه تمامی اطلاعات ضروری را در یک صفحه نمایش نمی دهد بلکه می توانید با کلیک روی قسمت های مختلف برنامه به اطلاعاتی کلیدی دست پیدا نمایید.

The Weather Channel
The Weather Channel
دانلود از کافه بازار

Accuweather : بهترین برنامه برای معتادهای به اخبار هواشناسی

اکیو ودر را می توان برنامه ای مناسب برای کسانی که پای ثابت اخبار هواشناسی می باشند ، برشمرد. این برنامه معمولا اطلاعاتی دقیق را به شما ارائه می دهد. همچنین برنامه با ارائه ی نمودار، نقشه ، رادار و … از وضعیت آب و هوایی برنامه ای جامع نیز به شما می رود.

Accuweather
Accuweather
دانلود از کافه بازار

Yahoo Weather : بهترین برنامه برای استفاده آسان

 برنامه ی Yahoo Weather اطلاعات وسیعی را به صورت منظم و بدون بهم ریختگی در اختیار شما قرار می دهد ، همچنین پس زمینه های این برنامه به طور دائم تغییر می کنندکه سبب می شود احساس یکنواختی نکنید.  همچنین برنامه دارای ویدجت هایی در اندازه ها و انواع مختلف در اختیار شما قرار می دهد.

Yahoo Weather
Yahoo Weather
دانلود از گوگل پلی

Google Now : بهترن برنامه برای سادگی

برنامه ی Google Now اطلاعات مفید و زیادی را در قالب کارت به شما ارائه می دهد ، که شما می توانید اطلاعاتی را که نیاز دارید مشخص کنید. کارت آب و هوا یکی از این کارت ها می باشد که پیش بینی روزانه ی آب و هوا در مکان فعلی شما ، محل کار و مقصد مسافرت را نشان می دهد . به طور خلاصه می توان گفت طراحی این برنامه بسیار شبیه گوگل است : ساده، خلاصه و آموزنده.یکی دیگر از کارت های موجود  هشدار عمومی است که اطلاعاتی اضطراری را که از  سازمان های خدمات ملی آب و هوا و زمین شناسی ایالات متحده به دست می آید ، در اختیار شما می گذارد. البته شما زمانی می توانید از این برنامه استفاده کنید که اکانت گوگل ، و برنامه ی  Google Search را روی گوشی خود داشته باشید.

Google Now
Google Now
دانلود از کافه بازار

منبع: androidpit

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

همینطور بررسی کنید

اندروید کیت کت

معرفی ویژگی های کلیدی اندروید 4.4 کیت کت

در این پست به معرفی ویژگیهای اندروید 4.4 ملقب به  میپردازیم . از مهمترین ویژگی …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *