amsung Galaxy S7 edge vs Apple iPhone 6s Plus

مقایسه دوربین گلکسی S7 ادج با آیفون 6s

سامسونگ و آیفون از پرطرفدارترین و محبوب ترین شرکت های ساخت گوشی های هوشمند در سطح جهان هستند. اما تولیدات آن ها دارای ساختار متفاوتی از هم است و هر دو آن ها اکوسیستم مختلفی در تولید و ساخت گوشی های هوشمند خود دارند. اما با این وجود هر ساله گوشی های پرچمدار این دو شرکت قدرتمند با هم مقایسه می شوند و این رقابت بین دو شرکت خیلی قدیمی است. بدیهی است که می خواهیم جدیدترین گوشی های پرچمدار هر دو شرکت قدرتمند سامسونگ و اپل را با هم مقایسه کنیم. در واقع در این مقایسه برای شما یک ویدئو از مقایسه دوربین دو گوشی گلکسی S7 ادج و آیفون 6s در نظر گرفته ایم. مشتاقیم تا در نتیجه این مقایسه به کیفیت هر دو دوربین پی ببریم و بدانیم کدامیک از دو گوشی قدرمتند و پرچمدار شرکت سامسونگ و اپل دارای دوربین بهتری است.

در واقع آیفون به خاطر داشتن گوشی های فوق العاده خوب و دوربین های با کیفیتی که در آن ها بکار رفته است خیلی مشهور شده است. و در گذشته هر وقت صحبت از بهترین دوربین گوشی های هوشمند به میان می آمد پیروز نهایی، آیفون بود و هیچ دیوایسی قدرت رقابت با کیفیت بالای دوربین های آن را نداشت. اما چند سالی است که این شرایط عوض شده است. امروزه گوشی های هوشمند اندرویدی در زمینه تولید دوربین بسیار پیشرفت کرده اند و به رقیب قدرمتندی برای آیفون تبدیل شد اند. و حالا دوربین گوشی پرچمدار سامسونگ گلکسی S7 و S7 ادج با بکار گرفتن تکنولوژی های جدیدی که تا کنون در دوربین گوشی های هوشمند بی سابقه بوده اند آمده اند. سامسونگ در دوربین گوشی های پرچمدار جدید خود از فناوری پیکسل دوگانه برای فوکوس خودکار سریع تر استفاده کرده و ادعا کرده است که عکس های حاصل از دوربین این گوشی ها کیفیت فوق العاده ایی دارند. همه این خصوصیات خیلی فوق العاده به نظر می رسند اما آیا این دوربین قادر به رقابت با دوربین گوشی آیفون 6S خواهد بود یا نه؟

amsung Galaxy S7 edge vs Apple iPhone 6s Plus

در ویدئوی زیر تلاش شده است تا دوربین گوشی های گلکسی S7 ادج و آیفون 6S در کنار هم مقایسه شوند. البته که نتیجه این مقایسه خیلی شما را شگفت زده خواهد کرد. اما لازم است بگوئیم که در بیشترموارد دوربین گوشی گلکسی S7 ادج عملکرد خیلی بهتری به نسبت دوربین گوشی آیفون 6S دارد. هر دو گوشی گلکسی S7 و آیفون 6S دوربین 12 مگاپیکسلی دارند. اما تا کنون تعداد پیکسل ها نشان دهنده کیفیت دوربین نبوده است و پس از این هم نخواهد بود. بطوریکه دوربین گلکسی S7 ادج در نور کم عملکرد فوق العاده بهتری در زمینه کیفیت و نویز کمتر نسبت به دوربین گوشی آیفون 6S دارد. یکی از دلایل بهتر بودن عملکرد دوربین گوشی گلکسی S7 ادج در نور کم استفاده از یک دیافراگم لنز کوچک f/1.7 و بکارگیری پیکسل های بزرگ 1.4 میکرونی است. این درحالی است که اپل در دوربین گوشی آیفون 6S از دیافراگم لنز f/2.2 استفاده کرده و اندازه پیکسل های این دوربین 1.22 میکرون است. به علاوه اینکه تکنولوژی پیکسل دوگانه فوکوس خودکار بکار رفته در دوربین گوشی گلکسی S7 ادج عملکرد بسیار سریعی دارد و سرعت سوئیچ تمرکز دوربین از روی یک سوژه به سوژه دیگر خیلی سریع و تقریبا بلافاصله است. البته لازم به ذکر است که هر دو دوربین جلو و دوربین اصلی گوشی گلکسی S7 ادج دارای زاویه گسترده تری هستند که این ویژگی در گرفتن سلفی های دسته جمعی و عکاسی از مناظر خیلی خوب است.

amsung Galaxy S7 edge vs Apple iPhone 6s Plus

اما در پایان باید بگوئیم که دوربین گلکسی S7 ادج در مقایسه با دوربین گوشی آیفون 6S پیروز میدان است و در واقع دوربین گلکسی S7 ادج توانست به راحتی رقیب سر سخت و قدیمی خود یعنی آیفون را شکست دهد. از شما دعوت می کنیم تا این ویدئو را با دقت ببینید.

منبع: androidheadlines

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.