Android health and fitness apps

9 اپلیکیشن برتر برای ورزش و سلامت

امروزه برنامه های مخصوص گوشی های هوشمند خیلی پیشرفت کرده اند. اما متاسفانه تا کنون اپلیکیشن های مربوط به سلامت و تناسب اندام با جود کاربردی بودن آن ها خیلی پرطرفدار و محبوب نیستند. این برنامه ها با بکار گیری سیستم های  آماری، اطلاعات مختلفی را دریافت می کنند و از طریق این اطلاعات بهترین راه کار ها را برای سلامت و تناسب اندام به کاربر را ارائه می دهند.

بهترین مانیتور ضربان قلب: Instant Heart Rate

بررسی نحوه ضربان قلب قبل و در حین ورزش خیلی مهم است و شما به عنوان یک ورزشگار خیلی باید به ضربان قلب خود خیلی توجه کنید. اپلیکیشن Instant Heart Rate به شما این امکان را می دهد که هر زمان که خواستید بتوانید بلافاصله ضربان قلب خود را مانیتور کنید و برای رسیدن به اندام ایده آل خود از نحوه ضربان قلب خود کمک بگیرید.

تعداد زیادی اپلیکیشن برای مانیتور کردن ضربان قلب وجود دارد. اما برامه ایی که ما به شما پیشنهاد کرده ایم دارای ویژگی های منحصر به فردی است که این برنامه را از بقیه اپیلیکیشن ها جدا می کند. برای مثال هناگمی که شما در حال ورزش کردن هستید می توانید ضربان قلب خود را چک کنید و این برنامه به محض استفاده به شما اعلام خواهد کرد که برای کاهش وزن و رسیدن به اندام ایده آل خود چه ضربان قلبی را باید داشته باشد.

این برنامه به شما یک جدول زمانی از ضربان قلبتان می دهد. بنابراین شما می توانید از طریق این جدول به چربی سوز بودن فعالیت بدنی خود و میزان آن پی ببرید. حتی می توانید از طریق این برنامه به تاثیر استرس و فشارهای روانی بر روی ضربان قلب خود را بشناسید و برای بهتر کردن شرایط خود کمی استراحت کنید.

Android health and fitness apps

دانلود اپلیکیشن با لینک مستقیم حجم 3.8mb

بهترین برنامه اندازه گیری چربی خون: BMI Calculator

اگر می خواهید بدانید که وضعیت چربی خون شما چگونه است پیشنهاد می کنیم که حتما برنامه BMI Calculator را امتحان کنید.  کارکردن با این برنامه بسیار ساده است در واقع این برنامه مجموعه از برنامه های اندازه گیری چربی خون دیگر است. برای اندزه گیری چربی خون خود در برنامه BMI Calculator ابتدا باید قد و وزن خود را به آن اضافه کنید، سپس این برنامه میزان چربی خون شما را تخمین می زند.

پس از اینکه این برنامه چربی بدن شما را نسبت به اندامتان اندازه گیری کرد متناسب با آن رژیم ورزشی برای شما توصیه می کند. این برنامه میزان چربی خون را در هشت بخش دسته بندی کرده است و از دسته کم وزنی شدید تا محدوده کلاس چاق III را شامل می شود. در نهایت وزن متناسب با هیکل شما را مشخص می کند و و رسیدن به این وزن ایده آل را به عنوان یک هدف قرار می دهد و برای رسیدن به این هدف به شما برنامه ورزشی توصیه می کند.

Android health and fitness apps

دانلود از گوگل پلی

بهترین برنامه برای افراد پر مشغله: 7Minute Workout

برنامه 7Minute Workout یک برنامه فیتنس فوق العاده برای افرادی است که به تازگی ورزش کردن و تلاش برای رسیدن به اندام مناسب را آغاز کرده اند یا با دیدن سایر برنامه های فیتنس از ورزش کردند می ترسند، است. برنامه 7Minute Workout برنامه ها و نرمش هایی با مدت زمان تنها 7 دقیقه به کاربر می دهد که با وجود سادگی به شروع ورزش کردن کمک می کند و موجب تقویت عضلات شما می شود.

این برنامه دارای ویژگی ها و جزئیات زیادی نیست و تنها بر روی تمرینات ساده و حصول اطمینان از اینکه شما این تمرینات را انجام می دهید یا نه، تمرکز دارد. یکی از نقاط قوت این برنامه ارائه یک ورود بدون ترس به دنیای ورزش و تحرک و داشتن یک زندگی سالم  است.

Android health and fitness apps

دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی

بهترین برنامه ساده ورزش و سلامت: Google Fit

گوگل دارای بخش سلامت و تناسب اندام مخصوص به خود است و این برنامه با سیستم عامل اندروید یکپارچه می باشد. بنابراین در حال حاضر برنامه Google Fit یکی از بهترین و در دسترس ترین برنامه های فیتنس و سلامت در اندروید است.

وزن، ضربان قلب، تعداد قدم ها و زمان فعالیتت های شما به طور اتوماتیک وارد این برنامه می شود و شما می توانید از طریق لیستی که گوگل در اختیارتان قرار می دهد نوع فعالیت خود را مشخص کنید که با این اقدام گوگل برای شما اهداف، هشدار ها و فعالیت های روزانه متناسب با رشته ورزشی و فعالیت مورد علاقه تان در نظر می گیرد و به شما ارائه می دهد.

Android health and fitness apps

دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی

بهترین برنامه برای ورزش در سطح شهر: RunKeeper

این برنامه خیلی مشهور است  و طرفداران بسیار زیادی دارد. البته که طرفدارن زیاد برنامه RunKeeper تنها به خاطر مجموعه ویژگی هایی که این برنامه ارائه می دهد نیست بلکه این برنامه قابلیت ترکیب خدمات شخص ثالث برنامه های دیگری همچون Google Fit و Apple Health را در خود دارد . اگر شما به دوندگی علاقه د ارید پس حتما این برنامه را به شما توصیه می کنیم. چرا که بهتراز این برنامه برای شما وجود ندارد.

شما می توانید در این برنامه محل خود را بر روی نقشه مشخص کنید و متناسب با اهداف خود برای مصرف انرژی و کالری مورد نظرتان به وسیله دویدن، دوچرخه سواری، بدنسازی یا ادغام فعالیت ها، ورزش کنید و به میزان مصرف کالری خود دسترسی داشته باشید و مدام وضعیت سوخت کالری خود را مانیتور کنید.

androidpit-best-fitness-apps-3-w782

دانلود آخرین ورژن از گوگل پلی

بهترین برنامه برای دوچرخه سواران: Strava

برنامه Strava هم در حال حاضر یک برنامه فوق العاده محبوب برای ورزشکاران است. این برنامه دارای ویژگی های مفیدی است و از طریق آن می توان از اطلاعات سایر افرادی که از این برنامه استفاده می کنند هم استفاده کرد. برنامه Strava با ردیابی کاربر از طریق جی پی اس می تواند شما را به چالش با خودتان یا دوستانتان بکشد.

این برنامه ردیابی فاصله ، فضا، سرعت، ارتفاع و سایر اطلاعات دیگر را در اختیار شما می گذارد و به لطف اطلاعاتی که توسط سایر کاربران به این برنامه اضافه شده است، می توانید با مسیرهایی که بیشتر محبوب دوچرخه سواران است آشنا شوید.

Android health and fitness apps

دانلود آخرین ورژن از گوگل پلی

بهترین برنامه برای دونده ها: Runtastic

اگر شما از طرفداران دوچرخه سواری و دوندگی هستید، اصلا برنامه Runtastic را از دست ندهید. این برنامه به گونه ایی است که وقتی شما به خانه بر می گردید می توانید در روی نقشه ببینید که به کجا رفته اید. البته که این برنامه به طور سه بعدی به تجزیه و تحلیل مسافت، ارتفاع، ضربان قلب و سرعت ضربان قلب و غیره می پردازد. همچنین می توانید در این برنامه فعالیت خود را به طور سه بعدی ببینید.

از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به داشتن یک مربی و برنامه ورزشی شخصی آن اشاره کرد. شما در این برنامه می توانید از شنیدن صدای مربی که شما را  در حین دویدن بر روی تردمیل یا وزنه زدن  به ورزش تشویق می کند، بهرمند شوید.

Android health and fitness apps

دانلود آخرین ورژن از گوگل پلی

بهترین برنامه برای فعالیت های متعدد: Map My Fitness Workout Trainer

برنامه Map My Fitness Workout Trainer در برگیرنده مجموعه ایی از فعالیت ها و ورزش های مختلف است و شما می توانید اطلاعات خود در رابطه با فعالیت ها های مختلف مثل: دیویدن، دوچرخه سواری، پیاده روی و سایر فعالیت های بدنی خود را به آن اضافه کنید.

بخشی از این برنامه به محاسبه و تجریه و تحلیل فعالیت های شما در روز ماه و سال می پردازند. این برنامه 600 فعالیت بدنی و شاخه های مختلف ورزشی را شامل می شود و شما از طریق این برنام می توانید پیشرفت خود در ورزش و فعالیت بدنی را بهتر و با دقت بیشتری مانیتور کنید.

Android health and fitness apps

دانلود آخرین ورژن از گوگل پلی

بهترین رابط کاربری : Endomondo Running Cycling Walk

برنامه Endomondo Running Cycling Walk در حال حاضر یکی از بهترین برنامه های ورزش و سلامت است و به شما اجاز می دهد تا با کنار هم قرار دادن اطلاعات از فعالیت های مختلف خود بر اساس برنامه اهدافتان را مشخص کنید. البته که این برنامه یک بخش به اشتراک گذاری هم دارد. بطوریکه شما می توانید پیشرفت های خود را از طریق این برنامه با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

این برنامه با پوشش بخش های مختلفی از تمرین ها، چالش ها و تعهدات راه های مختلفی را به کاربر شان می دهد.

Android health and fitness apps

دانلود آخرین ورژن از گوگل پلی
جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

همینطور بررسی کنید

معرفی و دانلود برنامه کرفس – کالری شمار ، رژیم لاغری و چاقی برای اندروید

سلامتی انسان از گذشته تا کنون بسیار حائز اهمیت بوده است . راه ها و …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *