دانلود اپلیکیشن 141 مرکز مدیریت راهها

بسیاری از مردم برای مسافرت به دیگر شهرها از اتومبیل خود استفاده می کنند و در واقع مسافرت جاده ای را انتخاب می کنند ، در مسافرت جاده ای علیرغم داشتن تجهیزات خوب و مناسب ، راننده باید مسیرشناس خوبی نیز باشد تا سفر خوبی برای خود و همراهانش رقم بزند ، البته هیچ فردی نیست که تمامی مسیرهای اصلی و فرعی در کشور را به خوبی یاد داشته باشد به همین خاطر بسیاری از افراد از نرم افزار مسیریاب برای پیدان کردن مسیر مورد نظر خود استفاده می کنند ، امروز قصد داریم برنامه ی 141 مرکز مدیریت راهها را برای شما معرفی کنیم که با دارا بودن امکاناتی فوق العاده به شما در پیدا کردن مسیر خود در مسافرت ها کمک شایانی می کند. برنامه 141 وابسته به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای – مرکز مدیریت راه های کشور می باشد و از مزیت های آن امکان نگاه کردن نقشه ی مسیرهای مختلف کشور به صورت آفلاین است ولی برای استفاده از امکانات فوق العاده ی برنامه باید به اینترنت متصل باشید ، در هنگام ورود به برنامه با امکانات مختلف برنامه روبرو خواهید شد که هر کدام را به طور مجزا برای شما تشریح خواهیم کرد :

نقشه:

در هنگام ورود به این قسمت با توجه به مکان یاب گوشی شما ، موقعیت و شهری که در آن قرار دارید نمایش داده می شود ، موقعیت شما به صورت نقشه ی آن شهر و انواع مسیرهای متصل به آن نمایش داده می شود ، در این بخش به امکانات خوبی نیز دسترسی دارید ، با کلیک بر روی کلمه ی امکانات ، می توانید روی نقشه ، به انواع مختلفی از اطلاعات جاده ای همانند دوربین های نظارت تصویری ، دستگاه های تردد شمار ، هواشناسی ، اطلاعات تصادف جاده ای ، اطلاعات کارگاه های جاده ای ، اطلاعات انسداد جاده ای ، کاهش سرعت جاده ای دسترسی پیدا کنید ، این اطلاعات کمک زیادی به شما می کند تا در هنگام رانندگی با مشکلات احتمالی روبرو نشوید به عنوان مثال با مشاهده ی دوربین های نظارت تصویری بر روی نقشه می توانید از محل دقیق آن ها مطلع شوید و سرعت خود را متاسب با سرعت مجاز کنید تا جریمه نشوید و همچنین تصاویر اخیر و لحظه ای متناظر با هر دوربین نظارتی را مشاهده نمایید و یا می توانید در صورت انسداد جاده از آن مطلع شوید و در صورت نیاز از مسیر دیگری به راه خود ادامه دهید.

141 مرکز مدیریت راهها
141 مرکز مدیریت راهها

اخبار:

بخش اخبار اپلیکیشن 141
بخش اخبار اپلیکیشن 141

این قسمت از دو بخش آرشیو اخبار و اخباری جاری تشکیل شده است ، در بخش اخبار جاری می توانید از وضعیت فعلی جاده های کشور آگاه شوید که به شما کمک شایانی در انتخاب مسیر می کند ، در قسمت آرشیو اخبار ، خبرها به ترتیب تاریخ نمایش داده می شوند و می توانید وضعیت جاده های کشور در روزهای قبل را نیز مشاهده نمایید.

مسیریاب:

مسیریاب راههای کشور
مسیریاب راههای کشور

این قسمت از کاربردی ترین بخش های برنامه است ، با استفاده از این بخش می توانید مسیر خود به شهری که قصد مسافرت به آن را دارید بر روی نقشه پیدا کنید و از تمامی جاده های فرعی و محل های موجود در مسیر مطلع گردید ، برای پیدا کردن مسیر خود در این بخش بایستی مبدا و مقصد خود را به برنامه دهید و بر روی علامت ذره بین کلیک کنید تا برنامه مسیر شما را بر روی نقشه نمایش دهد.

نقشه های گرافیکی ترافیک :

در این قسمت می توانید از میزان ترافیک در مسیرهای شهرهای مختلف آگاه شوید ، با ورود به این بخش در ابتدا بایستی نام شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید ، پس از انتخاب شهر مورد نظر ، بر روی نقشه از میزان ترافیک در مسیرها با علامت های مختلفی آگاه می شوید ، به نوان مثال خط سبز نشان ترافیک روان می باشد و یا اینکه خط قرمز نشان دهنده ی ترافیک سنگین در مسیر مورد نظر می باشد.

اخبار صوتی :

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار صوتی مرتبط با جاده های کشور مطلع شوید ، با کلیک بر روی هر خبر پس از چند لحظه خبر مورد نظر برای شما پخش خواهد شد ، در کنار هر خبر ساعت و تاریخ خبر مورد نظر نمایش داده می شود که به شما کمک می کند اخبار به روزتر را پیدا کنید.

اخبار صوتی راهداری کشور اپلیکیشن 141
اخبار صوتی راهداری کشور اپلیکیشن 141

در پایین و سمت راست برنامه علامتی شبیه یک زنگ وجود دارد که با فعال کردن آن می توانید اخبار جدید را از طریق اعلان دریافت کنید.در پایان این برنامه کاربردی را به همه شما عزیزانی که قصد سفر جاده ای در ایام نوروز دارید را پیشنهاد می کنیم ، به طور حتم این برنامه در مسیریابی کمک شایانی به ما خواهد کرد.

از دیگر امکانات اپلیکیشن 141 نیز میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم : 

 • امکان استعلام پلاک خودروهای امداد
 • ارائه وضعیت آب و هوا
 • معرفی شرکت های امداد خودرو 
 • پمپ بزنین ها
 • بیمارستان ها و خدمات درمانی

تصاویر اپلیکیشن 141 مرکز مدیریت راهها:

دانلود اپلیکیشن 141 مرکز مدیریت راهها:

دانلود از کافه بازار

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.