دانلود Cup O Balls 2 بازی فنجان و توپ ها 2

نسخه ی دوم از بازی فکری و مبتنی بر فیزیک   Cup O Balls ده روز است که عرضه شده است ، سازندگان بازی سعی کرده اند در این نسخه از بازی ، کمبودها و مشکلات نسخه ی قبل را پوشش دهند و یک بازی خوب را در اختیار کاربران قرار دهند. در این بازی شما بایستی حداکثر تعداد توپ هایی را که می توانید به داخل فنجان هدایت کنید تا بتوانید مرحله را با حداکثر امتیاز و ستاره پشت سر بگذارید ، برای رساندن توپ ها به داخل فنجان بایستی با کشیدن خط ، مسیر رسیدن توپ ها به داخل فنجان را هموار کنید و سعی کنید بیشترین توپ ممکن را به داخل فنجان برسانید ، در این بازی قبل از کشیدن مسیر عبور توپ ها بایستی به خوبی موقعیت سنجی کنید که توپ ها به داخل فنجان بروند در واقع این بازی دقت زیادی را میطلبد. بازی دارای بیش از 80 مرحله ی چالشی و فکری می باشد که می توانید در این مراحل بیش از 80 ستاره و 80 هزار امتیاز ممکن را بدست آورید. بر خلاف نسخه ی قبل ، بازی Cup O Balls 2 از طراحی خوبی برخوردار است ، عدم طراحی گرافیکی یکی از انتقادها و ایرادهایی بود که باعث نارضایتی کاربران در نسخه ی قبل شده بود ، سازندگان بازی در این نسخه سعی کرده اند این ایراد را پوشش دهند و در طراحی گرافیکی بازی از رنگ های متنوعی استفاده کرده اند تا بازی حالت یکنواختی خود را از دست دهد.

بازی فنجان و توپ ها 2 دارای تنوع مراحل خوبی است ، اگر چه در کل مراحل بازی بایستی توپ ها را به داخل فنجان برسانید ولی در مراحل بازی بایستی توپ ها را از میان موانع مختلفی به داخل فنجان برسانید ، به عنوان مثال در برخی از مراحل بایستی خط خود را به گونه ای بکشید که توپ با برخورد به موانع موجود در مسیرش به داخل فنجان بیفتد و یا اینکه در برخی مراحل در برابر فنجان مانعی وجود دارد که باید به گونه ای خط خود را بکشید تا توپ به داخل فنجان برود.

اطلاعات:

 • اسم بازی:  Cup O Balls 2
 • دسته: Puzzle
 • ورژن: 1.0
 • شرکت سازنده: Appdore, LLC
 • حجم: فایل نصبی:  MB 9.4
 • ورژن اندروید پیشنیاز: 3.0 و بالاتر

تصاویر Cup O Balls 2 :

دانلود بازی فنجان و توپ ها 2 :

دانلود با لینک مستقیم

 

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.