اپلیکیشن خانه ما: برنامه حسابداری شخصی

حتما برای شما هم پیش آمده است که در برخی اوقات در اواسط ماه پولی را که قصد داشته اید در کل ماه خرج کنید ، تمام شود ، این موضوع اغلب به دلیل خرید چیزهای غیرضروری و بعبارت بهتر عدم مدیریت مالی درست اتفاق می افتد ، امروز قصد داریم یک نرم افزار حسابداری به شما معرفی نماییم که با استفاده از آن می توانید درآمد و هزینه ی ماهیانه ی خود را سامان ببخشید و برای خود پس اندازی داشته باشید تا در مواقع ضروری بی پول و پس انداز نمانید. اپلیکیشن خانه ما بهترین برنامه ی زبان فارسی است که با دارا بودن رابط کاربری ساده و روان به شما کمک می کند تا درآمد و هزینه ی ماهیانه ی خود را دسته بندی کنید و با استفاده از گزارش های متنوع و مفید مربوط به هزینه و درآمد شما ، در برنامه ریزی دخل و خرج ماهیانه تان کمک بسزایی می کند.این نرم افزار در واقع نرم افزار رسمی مستند مسابقه ی خانه ما می باشد که در آن شرکت کنندگان موظفند در طول یک ماه به خرج سازندگان برنامه دخل و خرج خود را مدیریت کنند و زندگی مطلوبی داشته باشند ، شرکت کنندگان در این برنامه برای مدیریت هزینه و درآمد خود از این اپلیکیشن استفاده می کنند. این نرم افزار کاربردی دارای بخش های متفاوتی می باشد که برای شما هر کدام از این بخش ها را توضیح می دهیم :

هزینه:

در این قسمت بر حسب تاریخ می توانید میزان هزینه ای که در آن روز داشته اید را ثبت کنید ، برای ثبت هزینه ی خود ابتدا مبلغی را که هزینه کرده اید را در باکس اول وارد کنید و سپس دسته بندی ، حساب و تاریخ آن را انتخاب کنید و سپس گزینه ی ثبت هزینه را که در پایین صفحه نمایش قرار داردفشار دهید تا هزینه ای که می خواهید را ثبت کنید ، همچنین این امکان وجود دارد که چندین هزینه با دسته بندی های مختلف در یک روز را ثبت کنید ، در این قسمت ، بخشی به نام توضیحات نیز وجود دارد که می توانید توضیحاتی مرتبط با هزینه ای که کرده اید را بنویسید.

khaneyema
khaneyema

درآمد:

در این قسمت همانند قسمت هزینه ، با انتخاب کردن تاریخ ، مبلغی را که در آن روز بدست آورده اید را در باکس اول وارد می کنید ، سپس می توانید دسته بندی های مرتبط با درآمد خود مانند حقوق ، دستمزد ، پاداش ، یارانه و سود پس انداز را انتخاب کنید و همچنین با انتخاب حساب و یا نوشتن توضیحات دلخواه ، با کلیک بر روی گزینه ثبت درآمد ، می توانید درآمدی که در آن روز بدست آورده اید را ثبت نمایید.

khaneyema
khaneyema

گزارش:

این قسمت دارای دو بخش است که در هر کدام اطلاعاتی مرتبط با هزینه و در آمد شما را نشان می دهد ، بخش اول نگاه کلی نام دارد که در آن موجودی ، هزینه ها و درآمدهای شما در ماهی که در آن قرار دارید ، نشان داده می شود ، بخش دوم آخرین تراکنش ها نام دارد که در آن آخرین درآمدی که بدست آورده اید ویا آخرین هزینه ای که کرده اید  را نشان می دهد ، در پایین صفحه گزینه ای به نام گزارش پیشرفته قرار دارد که با کلیک بر روی آن می توانید گزارش دقیق تر و پیشرفته تری از هزینه ها و درآمد خود بدست آورید.

khaneyema
khaneyema

تنظیمات:

برای ورود به بخش تنظیمات اپلیکیشن khaneyema بایستی بر روی علامت آن که در بالا و سمت راست صفحه نمایش تان قرار دارد کلیک کنید ، در این قسمت گزینه های مختلفی وجود دارد که به اختصار هر کدام را برای شما شرح می دهیم:

 • بودجه ها: با انتخاب این گزینه می توانید بودجه های مختلفی را که در اختیار دارید با انتخاب دسته بندی مربوطه ثبت کنید.
 • دسته بندی ها: در این قسمت دسته بندی های مختلف مرتبط با هزینه ها و درآمدها را مشاهده می کنید ، همچنین در این قسمت می توانید دسته بندی هایی جدید در هزینه ها و درآمدها اضافه کنید.
 • حساب ها: در این قسمت می توانید حساب های مختلفی را اضافه کنید و درآمد و هزینه مرتبط با آن را بدست آورید ، به طور پیش فرض در این قسمت حسابی به نام حساب خانه ما وجود دارد که در صورت اضافه نکردن حساب جدید ، برنامه از آن استفاده می کند.
 • داده ها: با کلیک بر روی این گزینه می توانید از داده های خود در برنامه پشتیبان گیری کنید ، و یا اینکه در صورت از دست رفتن داده ها آن ها را بازگردانی کنید ، همچنین در این قسمت می توانید کل داده های مرتبط با برنامه را حذف کنید.
 • واحد پول : در این قسمت می توانید از میان دو واحد پول ریال و تومان یکی را به عنوان واحد پول مورد استفاده در برنامه انتخاب کنید.
 • رمز ورود: در این قسمت می توانید برای خود رمز عبوری انتخاب کنید تا در وقتی که می خواهید به برنامه وارد شوید بایستی آن را وارد کنید.
 • پیام ها : با وصل شدن به اینترنت برخی اوقات در این قسمت پیام هایی مرتبط با اپلیکیشن و برنامه ی تلویزیونی ظاهر می شوند.
 • درباره: در این قسمت می توانید اطلاعاتی کلی از برنامه و امکانات آن بدست آورید.
 • راهنما: با استفاده از این قسمت می توانید با کاربردهای مختلف برنامه و نحوه ی کار با آن آشنا شوید.

تصاویر اپلیکیشن Khaneyema :

دانلود اپلیکیشن خانه ما:

دانلود آخرین ورژن از کافه بازار

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.