اندروید N

سامسونگ معتقد است اندروید N اندروید 7.0 خواهد بود

یکی دو ماهی می شود که خبر منتشر شدن نسخه جدید اندروید که در حال حاضر آن را با نام اندروید N می شناسیم بر سر زبان ها افتاده است. طبق معمول فعلا این سیستم عامل در مرحله پیش نمایش و بررسی برای افزودن جزئیات و رفع ایرادات قرار دارد. به نظر می رسد که گوگل نام این سیستم عامل را انتخاب کرده است اما تا زمان تصمیم گیری نهایی و قطعی شدن این سیستم عامل، آن را اندروید N می نامند.

تا کنون گمانه زنی های زیادی در مورد نام اندروید جدید شده است و بسیاری به دنبال پیدا کردن نام این سیستم عامل هستند. البته که نام هایی همانند: نوتلا (Nutella)، نوگات (Nougat یک نوع شیرینی یا نان بادامی)، چیزکیک نیویورکی (New York Cheesecake) برای این سیستم عامل پیشبینی شده است. شایان ذکر است که اخیرا هیروشی لاکیمیر در وبلاگ خود خود پستی در باره اندروید N منتشر کرده و در آن به اندروید جدید پرداخته و اعلام کرده که ممکن است نام اندروید N، نوتلا باشد.

اندروید N

یکی دیگر از جنبه های ناشناخته در مورد این نسخه از اندروید N این است که همچنان نمی دانیم آیا قرار است این اندروید یک نسخه جدید از اندروید به صورت یک اعشار به عنوان 6.1 به 6.0 اضافه شود یا قرار است این اندروید به طور جداگانه در قالب اندروید 7.0 منتشر گردد؟

خب اگر شما نظر ساسونگ را بخواهید به این شرکت کره ایی معتقد است که نسخه بعدی اندروید قطعا اندروید 7.0 خواهد بود. ظاهرا تائیدیه شماره نسخه اندروید سامسونگ از طریق یک تبصره در 28 ماه مارس منتشر شده است. همانطور که انتظار داشتیم بر اساس تبصره اخیر نسخه جدید اندروید با نام اندروید N همان اندروید 7.0 است. البته نیازی به گفتن نیست که هیچ تضمینی جود ندارد که ادعای سامسونگ در مورد اندروید N و استفاده آن با عنوان اندروید 7.0 صحیح باشد. البته می توان اینطور استدلال کرد که اگر شرکت تولید کننده گوشی های هوشمندی وجود داشته باشد که در جریان این اطاعات باشد قطعا آن شرکت سامسونگ است. برای بسیاری از کاربران  منطقی ترین گام در جهت به روز رسانی اندروید بکارگیری اندروید 7.0 است و این تغییر می تواند به اندازه کافی بزرگ باشد. به نظر می رسد که امسال در کنفرانس I/O گوگل که در ماه آینده برگذار می شود در جریان اطلاعات بیشتری در مورد اندروید N قرار بگیریم.

منبع: androidheadlines

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.