ساعت onewatch
ساعت onewatch

طرح اولیه onewatch ساعت هوشمند oneplus one لو رفت

هیچکس نمیتواند منکر این مطلب شود که سال 2014 سال ساعت های هوشمند بوده است. شرکت oneplus که به تازگی با ارائه گوشی oneplus one خود توانسته بود توجه افراد زیادی را به خود جلب کند با توجه به تصاویر منتشر شده در اینترنت به نظر میرسد که در صدد طراحی ساعت هوشمند خود با نام onewatch میباشد.

در این تصویر درز کرده که توسط فردی با نام BGR منتشر شده اولین چیزی که شاهد آن هستیم این است که وان واچ با صفحه ای گرد همانند موتو360 طراحی شده است و طبق تصویر دارای صفحه تمایش OLED با شیشه یاقوت میباشد. قاب دور onewatch از تیتانیوم است و بند آن چرمی است. همچنین باتری این ساعت هوشمند در بند آن طراحی شده است و با تکنولوژی Qi که برای شارژ وایرلس در آن تعبیه شده است و با توجه به شارژرهای وایرلس متعدد که دربازار وجود دارد میتواند در جذب افراد زیادی برای این ساعت موثر باشد.

هنوز صحبتی از سیستم عامل این ساعت نشده است که آیا اندروید وییر را به خود میبیند یا از سیستم عامل اختصاصی خود CyanogenMod استفاده میکند.

منبع : لینک

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.