بازی 2048 دایره ای
بازی 2048 دایره ای

دانلود بازی 2048 دایره ای (ورژن جدید 2048)

حتما اغلب شما با بازی 2048 معروف آشنایی دارید و با دوستان خود بر سر کسب امتیازات بالا رقابت کرده اید اما شاید رفته رفته از آن خسته شده اید و آنرا کنار گذاشته اید اما حالا ورژن جدیدی از این بازی ارائه شده که در این پست برای شما قرار میدهیم. در این ورژن دیگر خبری از جدول 4*4 2048 قدیمی نیست و با یک دایره بزرگ مواجهیم که درون خود دایره های کوچکتری دارد و اعداد با همان گرفیک در داخل این دایره ها قرار میگیرند. اما نحوه حرکت در 2048 دایره ای به چ صورت است :

  • لمس صفحه به سمت بیرون دایره : با این حرکت تمامی اعداد در قسمت مثلثی خود به سمت بیرون دایره حرکت کرده و در صورت امکان با هم جمع میشوند
  • لمس صفحه به سمت مرکز دایره : با این حرکت تمامی اعداد در قسمت مثلثی خود به سمت مرکز دایره حرکت کرده و در صورت امکان با هم جمع میشوند
  • لمس صفحه با چرخش ساعتگرد : با این حرکت همه ی اعدادی که در یک دایره قرار دارند در جهت ساعتگرد حرکت میکنند و در صورت امکان با هم جمع میشوند
  • لمس صفحه با چرخش پادساعتگرد: با این حرکت همه ی اعدادی که در یک دایره قرار دارند در جهت پادساعتگرد حرکت میکنند و در صورت امکان با هم جمع میشوند.

توجه داشته باشید همانطور که در شکل زیر میبینید بالای دایره بازی یک شکاف قرار دارد به این معنا که شما نمیتوانید اعدادرا دائما در یک جهت بچرخانید و به شکاف که برسند متوقف شده و دیگر در آن سمت نمیتوانید حرکت کنید.

در ویدیوی 1 دقیقه و 30 ثانیه ای زیر بازی در حالت های مختلف انجام میشود تا اگر متوجه توضیحات بالا نشدید با روش بازی آشنا شوید:

لینک دانلود بازی 2048 دایره ای

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.