gear solo - androidzoom.ir
سامسونگ گییر سولو

گییر سولو : ساعت هوشمند سیمکارت خور سامسونگ در مراسم IFA معرفی میشود

همه ما فکر میکردیم که سامسونگ گلکسی نوت 4 تنها محصول شگفت انگیز این شرکت کره ای در مراسم معرفی محصولات خود IFA در سوم سپتامبر میباشد. اما گزارشات اخیر حاکی از آنست که این تنها محصول نخواهد بود. طبق خبرگذاری های کره سامسونگ در این مراسم از نمونه جدید ساعت هوشمند خود یعنی gear رونمایی خواهد کرد که نام آن گفته میشود گییر سولو (gear solo) خواهد بود که به علت سیمکارت خور بودن آن این اسم بر آن قرار گرفته است.

با شنیدن این خبر میتوانیم شاهد اولین ساعت هوشمندی باشیم که دیگر به وای فای و یا بلوتوث به گوشی هوشمند نیازی ندارد. اما ما همچنان نمیتوانیم به طور قطع درباره ویژگی های آن نظر بدهیم و یا بفهمیم که با گییر 2 چقدر تفاوت خواهد داشت اما میشود تخمین زد که اگر تنها تفاوت با نسخه معمولی آن فقط همین باشد بعید است که دارندگان سامسونگ گییر بخواهند آنرا به گییر سولو ارتقا دهند زیرا غیر ممکن است افراد بخواهند از گوشی هوشمند خود استفاده نکنند و به قیمت بالاتری هم تن بدهند.

اما نکته ای که میتواند بسیار قابل توجه باشد وجود سلول های رادیویی داخل ساعت هست که برای کسانی که میخواهند برای اولین بار این ساعت را تهیه کنند وجود سرویس های 3g و 4g در این دستگاه میتواند قیمت بسیار زیادتری را نسبت به نسخه وای فای آن بر دوش آنان بگذارد همچنین که وجود این سلول ها باعث مصرف بیشتر باتری نیز میشود. اما حتما سامونگ برای تمامی اینها برنامه های خاص خود را دارد که ما تا زمانی که آن را مشاهده نکنیم قادر به تصمیم گیری نخواهیم بود.

منبع : لینک

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.