سامسونگ گلکسی نوت 4
سامسونگ گلکسی نوت 4

تیزرهای تبلیغاتی ساسمونگ گلکسی نوت 4

سامسونگ در تلاش است که همه را در تکاپوی رویداد 3 سپتامبر قرار بدهد جایی که قرار است گلکسی نوت 4 و احتمالا ساعت هوشمند جدید سامسونگ رونمایی شوند. در همین راستا این کمپانی کره ای کوشیده است تا با دو تیزر تبلیغاتی که در هفته های اخیر منتشر کرده است نوت 4 را به گونه ای مهم زندگی انسان نمایش دهد. بدین صورت که در ویدیوی اول شاهد مانور سامسونگ بروی قلم نوت 4 یعنی s pen هستیم بدین صورت که سامسونگ دست خط و دست نوشته های بشر را یک از مهمترین عامل ها در زندگی بشر میداند و نشان میدهد که چطور افراد مختلف در موقعیت های مختلف میتوانند از S Pen استفاده کنند.در زیر میتوانید ویدیوی تبلیغاتی اول سامسونگ را با حجم تنها 4.5 مگابایت تماشا کنید:


اما در دومین ویدیوی تبلیغاتی گلکسی نوت 4، اینبار سامسونگ به نشان دادن طراحی و ابزارهای طراحی میپردازد و اینکه چطور این ابزارها در زندگی ما مهم هستند و به ما کمک میکنند و سپس دوباره به سراغ s pen میرود و کاربردهای آن را در طراحی برای ما نشان میدهد . در زیر نیز میتوانید این ویدیوی زیبا را که تنها 6 مگابایت حجم دارد را مشاهده کنید :

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.