Samsung-Galaxy-S6
Samsung-Galaxy-S6

ویژگی جدیدی برای قفل صفحه نمایش گلکسی S6

تقریبا همه این را می بینند که کمپانی سامسونگ ویژگی‌های نرم افزاری خارق العاده‌ای را بر روی محصولات خود الالخصوص پرچم‌ دارانش قرار می‌دهد که شاید هرگز نتوانیم آن‌ها را بر روی سایر پرچم‌داران مشاهده کنیم. چندی پیش نیز این کمپانی گوشی های هوشمند جدید خود را معرفی کرد که گلکسی S6 و گلکسی S6 اج نامیده می‌شوند و پرچمداران جدید سامسونگ هستند.

همانند گلکسی S5، این اسمارت فون ها نیز دارای سنسور اثر انگشت هستند که باعث می‌‌شود کاربر بدون نیاز به وارد کردن رمز عبور (پسوورد) قفل دستگاه خود را تنها از طریق اثر انگشت باز کند. اما صبر کنید! گویا این تمام سیستم امنیتی پرچم‌ داران جدید سامسونگ نیست. همان‌طور که می‌دانید در این نوع اسمارت فون‌ها در کنار سنسور اثر انگشت می‌توان از طریق رمز عبور هم قفل صفحه ی نمایش را باز کرد اما اکنون یک ویژگی جدید در کوشی های هوشمند جدید سامسونگ نیز در این بخش به چشم می‌خورد.

این ویژگی که Direction lock (قفل مستقیم) نامیده می‌شود به کاربران این امکان را می‌دهد که بین چهار یا هشت بار انگشت خود را بر روی صفحه نمایش به‌صورت خاصی بکشند و قفل آن را باز نمایند و در این روش دیگر نیازی به اثر انگشت یا یک پسورد برای محافظت از اطلاعات و محتوا گوشی نیست (البته این را هم باید متذکر شد که میزان خطر پذیری این روش نسبت به سایر روش‌ها بیشتر است!).

direction-lock-s6-edge
direction-lock-s6-edge

اگر شما نیز یک گلکسی S6 دارید می‌توانید از طریق بخش تنظیمات و Accessibility به این بخش و ویژگی‌های آن دسترسی داشته باشید و آن را امتحان کنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره ی این پرچمداران سامسونگ جدید کسب کنید و با آن ها بیشتر آشنا شوید فقط کافی ست اینجا کلیک کنید. نظرات و ت

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.