android auto

به زودی می توانید از android auto در گوشی خود استفاده کنید

برنامه Android Auto فوق العاده است. برنامه جدید اندروید خودرو یک رابط کاربری هوشمند است که کاربر هر آنچه که در رانندگی نیاز داشته باشد را بدون انحراف از مسیر، از طریق یک رابط کاربری ساده و یک دکمه بزرگ در اختیار خواهد داشت. اما در حال حاضر هیچ کس به این برنامه دسترسی ندارد حتی اگر برای دستیابی به Android Auto یک خودرو جدید خریداری کند چرا که تا کنون اکثر شرکت های سازنده خودرو، صفحه نمایش گوگل را در دستگاه های خود بکار نبرده اند.

بنابراین برنامه Android Auto با وجود به روز رسانی این امکان را خواهد داد تا رانندگان به راحتی و بدون خطر به سراسر جهان رانندگی کنند. در حال حاضر این برنامه بر روی گوشی های هوشمند این امکان را فراهم می کند تا بتوان تلفن هوشمند اندرویدی خود را با دستگاه اندروید خودرو متصل و همگام سازی کرد. پس از به روز رسانی این برنامه با وجود اینکه نیازی به استفاده از صفحه نمایش نیست اما همه چیز به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش گوشی هوشمند شما اجرا خواهد شد.

android auto

برنامه Android Auto رابط کاربری و اندازه فونت صفحه نمایش گوشی هوشمند شما را تغییر خواهد داد و همه اقدامات ضروری درگوشی هوشمند شما را از طریق فرامین صوتی امکان پذیر خواهد کرد. بنابراین شما در حین رانندگی می توانید دستان خود را بر روی فرمان خودرو نگه دارید و بدون انحراف از مسیر و مشکل در رانندگی از این برنامه استفاده کنید. در واقع در این شرایط، در حالیکه چشمتان به جاده است قادر به ارسال پیام، برقراری تماس، مسیریابی، درخواست موسیقی مورد علاقه و غیره خواهید بود. در حال حاضر برنامه هایی با قابلیت های مشابه همانند برنامه محبوب Drivemode وجود دارد که می توانید از خدمات آن بهرمند شوید. به نظر شما این برنامه به اندازه کافی برای جلب کاربران خوب هست یا نه؟

منبع: phonearena

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.