اندروید N

نمایش انیمیشن های اندروید N با حرکت آهسته

انیمیشن هم بخشی از هر سیستم عامل است. اما گاهی اوقات عملکرد آن در گوشی های هوشمند به حدی آرام و روان است که شاید شما به عنوان کاربر متوجه بودنشان نشوید. اما وجود این انیمیشن ها در سیستم عامل خیلی خوب است چرا که با آن ها دستگاه شما اجرای هموارتر و روان تری دارد. تیم طراحی گوگل برای عملکرد و راه اندازی انیمیشن اندروید لالیپاپ که در سال 2014 منتشر شد خیلی تلاش کرده بودند و  با این حال بسیاری از تلاش های آن ها اصلا مورد توجه واقع نشد. اما حالا یک ویدئو از اندروید N منتشر شده است که انیمیشن های به کار رفته در این سیستم عامل جدید را با حرکت آهسته نمایش می دهد.

اندروید N

البته که چیز جدیدی در این ویدئو ارائه نشده است و کل ویدئو انیمیشن هایی که ما قبلا در اندروید دیده ایم را در حرکت آهسته بطوریکه بتوان متوجه آن ها شد نمایش می دهد. در واقع این ویدئو نشان می دهد که انیمیشن های بکار رفته در اندروید N چقدر جالب و دلپذیر هستند. البته اگر شما در حال حاضر دارای گوشی های هوشمندی مثل نکسوس یا پیکسل هستید می توانید از طریق تنظیمات پیشرفته همین حالا این انیمیشن ها را در دستگاه خود تجربه کنید. نکته جالب توجه در سیستم عامل جدید گوگل این است که می توان انیمیشن ها را تغییر داد یا آن ها را به بخش های مختلف صفحه نمایش انتقال داد و از همه جالب تر اینکه اندازه و مقیاس گزینه های دستگاه را تا 10x عوض کرد. در ادامه همه این قابلیت ها را با حرکت آهسته خواهید دید و همین آهسته بودن حرکات ممکن است برای شما کمی عجیب باشد اما در واقع و در حالت نرمال اجرای آن ها خیلی عادی به نظر برسد.

در حال حاضر Android N در سومین مرحله از پیش نمایش خود به سر می برد و تا انتشار نهایی در سه ماهه سوم سال که تقریبا ماه سپتامبر است در حالت پیش نمایش خواهد بود. تا کنون برای اندروید جدید نام یا شماره مدل رسمی معرفی نشده است اما تا چند ماه آینده حتما رمز و راز ها درمورد این سیستم عامل جدید به پایان می رسد.تا کنون عملکرد این سیستم عامل فوق العاده بوده و انیمیشن های جدید و فوق العاده ایی برای آن در نظر گرفته شده است که با وجود این سیستم عامل سازندگان گوشی های هوشمند دیگر نیازی به طراحی رابط کاربری مخصوص به خود ندارند. اگر به دیدن انیمیشن های بکار رفته در اندروید N علاقه دارید می توانید در ادامه ویدئویی که انیمیشن های اندروید N را به طور آهسته نمایش می دهد را ببینید.

منبع: androidheadlines

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.