چمدان
چمدان

معرفی اپلیکیشن چمدان ، هرآنچه برای سفر نیاز دارید

شاید برای همه ماها پیش آمده باشد که هنگام سفر نمیدانیم دقیقا چه وسایلی را باید برداریم و یا کامل بودن وسایلی که برداشتیم تردید داریم اما امروز ما به شما اپلیکیشن چمدان را معرفی میکنیم که در این امر عصای دست شما میشود و مناسب برای انواع سفرهای شما میباشد.

چمدان که کاری از گروه زورق میباشد اپلیکیشنیست که با ظاهری ساده و در عین حال زیبا طراحی شده و کار با آن بسیار ساده و قابل فهم است. شما در چمدان ابتدا میبایست سفری که میخواهید بروید را مشخص کنید و در واقع یک سفر جدید بسازید تا در ملزوماتی که باید به همراه داشته باشید بتواند کمکتان کند. همانطور که در تصویر زیر میبینید براحتی با لمس گزینه لیست جدید میتوانید وارد منوی جدید شوید و در آنجا محل سفر ، زمان سفر و نوع سفر خود را مشخص کنید و در آخر میتوانید یک چک لیست پیشنهادی از چمدان را که شامل کلیه ملزومات سفر خود هست را دریاقت کنید و یا لیست خالی را تحویل بگیرید و خودتان به دلخواه آیتم های جدید اضافه کنید و ذخیره کنید.

چمدان
چمدان

اما این همه امکانات چمدان نیست شما میتوانید پس از اینکه اطلاعات کامل سفر خود را وارد کردید و لیست ملزومات را تهیه کردید به راحتی آنها را تغییر بدهید به اینصورت که آنهایی را که میبینید مهمترند به بالای لیست منتقل کنید و و یا هر وسیله را که برداشتید به راحتی با کشیدن گزینه به راست آنرا حذف کنید تا وسیله هایی که هنوز برنداشتید با وسایل دیگر قاطی نشود.

چمدان
چمدان

اما امکان دیگری که این برنامه برای شما قرار داده و جذاب هم به نظر میرسد اینست که شما میتوانید برای هر آیتم خود آلارم تنظیم کنید تا در زمانی که میخواهید آنرا به شما یادآوری کند

چمدان
چمدان
دانلود اپلیکیشن چمدان check list برای اندروید

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.