Android N
Android N

اندروید در حال طراحی دوباره دکمه هوم و جهت یابی می باشد

redisgining
redisgining

تصویری که در بالا مشاهده می کنید منوی جدید هوم و جهت یابی در گوشی های نکسوس گوگل در اندروید نسخه N خواهد بود. البته این نوار جدید شاید در تمامی دستگاه های اندرویدی مشاهده شود. با استناد بر منابع قابل اعتماد نوار جدید که در تصویر مشاهده میکنید حتما برای گوشی های نکسوس طراحی شده است اما از اینکه این نوار در نسخه N اندروید در گوشی هایی به جزء نکسوس نیز دیده خواهد شد مطمئن نیستیم.

ما قطعا در مورد این شایعات مطمئن نیستیم . ممکن است که تولید یک محصول یا ظهور یک فناوری و اطلاعات قبلی ما در مورد آنها همگی تغیر کنند و گاها اصلا به بازار عرضه نشوند.

سطح اعتبار این شایعه:

ما نمره 7 را از 10 به سطح معتبر بودن این شایعه اختصاص میدهیم. منبع این شایعه برای در گذشته معتبر بودن خود را ثابت کرده است و ماهیت شواهد آنها را میتوان از متن دریافت کرد. به هر به خاطر احساس مسئولیتی که میکنیم موظف هستیم به دلایل زیر تفریق امتیاز نماییم :

  • در حال حاضر منبع دیگری این شایعه را پوشش نداده است.
  • به نظر ما طراحی این منو به خودی خود نمیتواند نسخه نهایی باشد ولی میتوان آن را طراحی اولیه نامید.
  • تصاویر زیادی در این مورد نداریم و تصاویر بسیار محدود می باشند.

به این ترتیب احساس میکنیم که این اطلاعات برای ارائه قوی نیستند و آنها را کاملا تایید نمیکنیم. شرکت گوگل میتواند در دقایق آخر طراحی ها را عوض کند یا بهتر است بگوییم : گوگل هر کاری میتواند بکند. به هر حال این طرح شاید طرح اولیه میباشد و باید دید که گوشی های نکسوس با اندروید نسخه N دارای این نوار خواهند بود یا نه .

مشاهدات:

بر اساس اظهارات منبع شایعه دکمه هوم از دارای چندین رنگ خواهد بود و با لمس آن و جهت دادن به لمس خود رنگ ها به آن طرف مایل خواهند شد . شاید تصور چنین طرحی مشکل باشد اما بنا بر تصاویر میتوان این طرح را تصور کرد.

متاسفانه آنجه با شما در میان میگذاریم فقط با توجه به تصویر بالا می باشد. نمیدانیم که آیا این طرح فقط در گوشی های جدید Marlin و Sailfish قابل مشاهده خواهد بود و یا در دستگاه های دیگری که اندروید N را دارا خواهند بود نیز مشاهده خواهیم کرد.

تصور نهایی:

تغییرات عمده ایی بر روی دکمه هوم اعمال خواهد گشت . هر چند ممکن است وابسته به دستگاهی که استفاده میکنید باشد. این امر نشان میدهد که طراحی دوباره همیشه بحث برانگیز می باشد به ویژه وقتی رنگ های مختلفی در آن به کار رفته شده باشد.

طراحی دوباره کلید هوم با جلوه های بصری مختلف ممکن است باعث استفاده بیشتر کاربران از سیستم Google Now شود . اما همچنان نکته ای برای ما نامعلوم است که آیا این طراحی در تمامی دستگاه ها دیده خواهد شد یا فقط مختص نکسوس می باشد. بنابر شایعات ممکن است که شرکت گوگل بخواهد تا طراحی نکسوس را به طور اختصاصی انجام دهند , به نظر ما هر چیزی ممکن است. اگر در این مورد خبر جدیدی به دست ما برسد حتما آن را به شما اطلاع خواهیم داد.

منبع : androidpolice

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.