instagram
instagram

اینستاگرام در ماه آینده گزینه ترجمه را به اپلیکیشن خود خواهد افزود

قابلیت ترجمه قابلیتی است که خیلی ها برای مدت زیادی منتظر آن بودند . این قابلیت از شرکت مادر , فیسبوک , سر چشمه میگیرد.  امروز اینستاگرام به طور رسمی قابلیت ترجمه برای متن و بیوگرافی ها برای ماه آینده را اعلام کرد. این قابلیت در زیر هر پست و بیوگرافی خواهد بود . این قابلیت هنوز برای کامنت های مخاطبین تایید نشده است .

اینستاگرام در چند سال اخیر رشد چشم گیری را داشته است . اینستاگرام به طور رسمی اعلام کرده است که اکنون 500 میلیون کاربر فعال در این شبکه اجتماعی فعالیت میکنند . اما نکته جالب این است که از بین این اکانت ها  , 300 میلیون اکانت روزانه در اینستاگرام چک می شوند.

در طول این رشد چشم گیر ,  تیم طراحی اینستاگرام در حال بهبود اپلیکیشن و قابلیت های ماندگار هستند. به تازگی این تیم طراحی بعضی ویژگی های ساختاری را در این اپلیکیشن تغیر دادند که میتوان به حذف لوگوی اسکیومورفیک و تغیر آن به یک لوگو ی جدید و مدرن اشاره کرد .

فیسبوک که اپلیکیشن اینستاگرام را در سال 2012 خریداری نمود به طور یقین نقش به سزایی در اضافه کردن قابلیت ترجمه به اینستاگرام داشته است . فیسبوک این قابلیت را از سال 2011 به کمک Bing شرکت مایکروسافت داشته است . میتوان مطمئن بود که کسانی که این قابلیت را به فیسبوک اضافه کردند , این قابلیت را به اینستاگرام خواهند آورد .

منبع : Phone arena

همینطور بررسی کنید

حل مشکل عدم نمایش Music در اینستاگرام

آموزش حل مشکل عدم نمایش Music در استوری اینستاگرام

اگر به تازگی اینستاگرام خود را آپدیت کرده باشید حتما از آپشنی به اسم Music …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *