Android N Google Keyboard
Android N Google Keyboard

صفحه کلید جدید گوگل در نسخه اندروید نوقا

برای بیشتر مردم تصویر بالا از صفحه کلید گوگل چیزی عادی به نظر میرسد اما با دقت میتوان ویژگیهای جدیدی را مشاهده کرد.با توجه به حروف و الفبا های مختلف تقریبا برای هر کسی حتی گوگل ساختن یک صحفه کلید که بتواند تمام ویژگی ها را داشته باشد غیر ممکن به نظر می رسد در عوض گوگل به سادگی طرح صفحه کلیدی را برای آنهایی که الفبای پایه لاتین ندارند ارائه داد. اکنون میدانیم که شرکت گوگل در حال به روز رسانی این صحفه کلید در اندروید N یا نوقا می باشد .

google keyboard
google keyboard

با توجه به صفحه کلید , گوگل در حال به روز رسانی هر یک از روش های ورودی نام برده شده در پلی استور می باشد ; هندی  , کانتونی , کره ایی , ژوبین و پینیین . به روز رسانی هر یک از روش های ورودی تقریبا همانند هم می باشد و با تم های گوناگون و پشتیبانی از اندروید N و قابلیت کار با یک دست عرضه خواهند شد. همه ی این صحفه کلید ها از حالت نوشتاری زبان انگلیسی و پیش بینی حروف به زبان انگلیسی نیز پشتیبانی میکنند . این قابلیت ها مدتی است که به صحفه کلید زبان انگلیسی اضافه شده است اما واضح است که مدت زیادی برای موجود شدن این قابلیت ها در زبان های دیگر باید سپری شود.

به نظر می رسد این به روز رسانی در اندروید نوقا برای تابستان امسال باشد و گوگل در تلاش است علاوه بر اضافه کردن قابلیت های جدید به زبان انگلیسی بر روی زبان های دیگر دنیا نیز کار بکند.

مانند همیشه این به روز رسانی ها برای دسترسی همه به آن مدتی طول خواهد کشید اما این مدت زمان کمتری خواهد بود . ممکن است که چند روز مثل همیشه طول بکشد تا این به روز رسانی برای شما آماده شود اما اگر بی تاب هستید راه هایی برای دسترسی سریعتر به این به روز رسانی نیز برای شما موجود می باشد. به نظر نمی رسد که زبان ورودی ژاپنی تا کنون برای به روز رسانی در پلی استور موجود باشد و تا کنون دلیل دیر کردن آن مشخص نشده است . احتمال دارد به روز رسانی این زبان چند روزی طول بکشد و ممکن است به خاطر استفاده زبان های آسیایی از الفباهای مختلف باشد.

منبع: android headlines

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.