drink reminder
drink reminder

2 اپلیکیشن اندرویدی برای اطمینان از نوشیدن آب کافی

آب یکی از مهمترین مواد برای بدن شما به حساب می آید. بسیاری از مردم روزانه آب کافی برای سوخت و ساز بدنشان استفاده نمی کنند. اگر شما جزء افرادی هستید که میخواهید وزن خود را کم کنید با بدن سالمی داشته باشید طبق تحقیقات باید روزانه 8 الی 10 لیوان آب بنوشید.

نوشیدن چند لیوان آب در یک روز نمیتواند زمان زیادی از شما بگیرد و برنامه روزانه شما را بر هم زند اما ممکن است با تمام مشغولیت ها و زیادی کار ها نوشیدن آب و یاد اینکه چند لیوان آب در یک روز نوشیدیم را فراموش نماییم. نوشیدن آب کافی بسیار مهم می باشد پس اگر نمیتوانید تعداد دفعات نوشیدن آب را به خاطر بسپارید میتوانید از اپلیکیشن های مخصوص کمک بگیرید. شما از گوشی هوشمند خود برای کار های مختلفی کمک میگیرید پس بهتر است وظیفه این کار را نیز به آن محول کنید. در ادامه دو اپلیکیشن اندرویدی که این کار را برایتان انجام میدهد معرفی میکنیم.

Hydro Coach

Hydro Coach یکی از این اپلیکیشن ها است. با دانلود و نصب این اپلیکیشن در اولین مرحله از شما در مورد جنسیت و سن و وزن شما سوال خواهد پرسید تا با توجه به اطلاعات وارد شده میزان آب مورد نیاز بدن شما را محاسبه کرده و الگویی برای مصرف آب ترتیب دهد. این اپلیکیشن مانند یک دفتر ثبت روزانه عمل کرده و مقدار آب مصرفی را به شما نشان خواهد داد.

hydrocoach
hydrocoach

این اپلیکیشن برای شما اعلان هایی را خواهد فرستاد و نیازی به باز کردن دوباره اپلیکیشن نخواهد بود . همچنین میتوانید اعلانات و اطلاعات این اپلیکیشن را نیز در گجت های پوشیدنی خود مانند ساعت های هوشمند دریافت نمایید.

دانلود نسخه آنلاک و پولی Hydro Coach با لینک مستقیم

Water Drink Reminder

water drink reminder
water drink reminder

این اپلیکیشن نیز همانند اپلیکیشن Hydro Coach عمل میکند به طوری که در ابتدا از شما سوالاتی را در مورد خودتان پرسیده و الگویی بر مبنای اطلاعات داده شده به شما عرضه میکند تنها تفاوت این دو اپلیکیشن این است که در اپلیکیشن Water Drink Reminder خودتان میتوانید تنظیمات را نیز به صورت دستی انجام دهید تا برای مثال هر 1 ساعت نوشیدن آب را برایتان یاد آوری کند.

هر دو اپلیکیشن از نظر ما بهترین بازخورد را داشته اند و شما آزاد هستید هر کدام را دوست داشتید انتخاب نمایید.

دانلود نسخه آنلاک و پولی Water Drink Reminder با لینک مستقیم

منبع: droidviews

 

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.