wynd
wynd

Wynd گجت تصفیه هوای شخصی

اگر شما در یک شهر زندگی می کنید پس به احتمال زیاد هوایی که تنفس می کنید سالم نمی باشد . در مناطق شهری آمریکا سطح کیفیت هوا در وضعیت مناسبی قرار ندارد و این بدین معنی است که اهالی این شهر ها با تنفس طولانی مدت در این هوا آسیب های جبران ناپذیری به سلامتی خود وارد خواهند کرد. سطح آلودگی شهر های پکن و دهلی نو حتی بیشتر از شهر های آمریکایی می باشد و ساکنان آنها در معرض خطر قرار دارند.

پروزه جدید شرکت Kickstarter که چند هفته می باشد که برای این طرح در حال جمع آوری اسپانسر و سرمایه می باشد می تواند راه حل آلودگی هوا باشد.

wynd
wynd

دستگاه جدید که Wynd نام گرفته است به شکل یک استوانه کوچک می باشد و شبیه گجت Amazon Echo است اما تفاوت های بین این دو گجت وجود دارد. Wynd قادر است در هر ثانیه 8 لیتر هوای آلوده را تصفیه نماید و در اطراف کاربر یه حباب هوای پاک برای تنفس تشکیل بدهد. قیمت این محصول بعد از عرضه نهایی 189 دلار خواهد بود و در تمام دنیا در ماه نوامبر عرضه می شود و می توانید اکنون در سایت شرکت Kickstarter این محصول را به قیمت 139 سفارش دهید.

این گجت به صورت یک سنسور کوچک یا به عنوان گجت پوشیدنی نیز عرضه خواهد شد. شما میتوانید این سنسور را به آستین خود متصل کرده و از آن استفاده نمایید. قیمت این سنسور 69 دلار خواهد بود .

wynd
wynd

گجت زیر نظر مهندسین مانند یک محفظه توربین جت ساخته شده است . هوا به درون استوانه مکیده میشود و بعد از تصفیه هوا برای ساخت حباب هوای پاک به بیرون فرستاده می شود. طراحی به گونه ایی انجام شده است تا از اتلاف هوای پاکیزه جلوگیری شود. تا کنون ایده این گجت عالی به نظر میرسد اما باید منتظر ماند و عملکرد این دستگاه را بررسی کرد.

Wynd علاوه بر تصفیه هوا قابلیت های گوناگون دیگری نیز دارد. این گجت اپلیکیشن مخصوص موبایل را دارا خواهد بود تا شما را از وضعیت سطح کیفیت هوا و همینطور اندازه ذرات مولد آلودگی هوا با خبر نماید. این گجت می تواند به شما محل هایی که هوای آلوده دارند را در اپلیکیشن خود برای شما نشان دهد.

wynd app
wynd app

عرضه یک تکنولوژی با یک تیم جوان برای اولین بار کمی دور از امید است اما Wynd حمایت جامعه جهانی را به همراه دارد پس میتوان این طرح را امیدوار کننده توصیف کرد.

منبع:cnet

 

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.