Allo

پیام رسان Allo در اندروید 7.0 جایگزین برنامه Hangouts نخواهد شد

برنامه پیام رسان Allo اولین برنامه پیام رسان گوگل بود که در ماه مه گذشته در مراسم Google I/O به طور رسمی معرفی شد. از آن زمان تا کنون شایعات زیادی مبنی بر جایگزین شدن این برنامه با برنامه هایی که در حال حاضر هسته های پیام رسان گوگل هستند، مثل هنگ اوت و مسنجر به دستمان رسیده است. همین هفته گذشته اخباری منتشر شد که بر اساس آن ها به نظر می رسید، گوگل در پی آن است تا برنامه های پیام رسان مسنجر و هنگ اوت را در سومین سطح تست گوگل حذف کند واپلیکیشن های پیام رسان جدید Allo و Duo را به عنوان برنامه های پیش فرض پیام رسان در اندروید 7.0 نوقا جایگزین کند.

اما گزارشات جدید از XDA-Developers حاکی از آن است که گوگل به دنبال جایگزنی Allo و Duo به جای Messenger و Hangouts نیست. چرا که برنامه آلو همانند مسنجر، یک برنامه سازگار پذیر نیست و نمی تواند علاوه بر پیام های آلو، پیام های SMS نشان دهد و گوگل هم هیچ برنامه ایی برای سازگار کردن این اپلیکیشن پیام رسان ندارد. این گزارش همچنین نقل می کند که چیزی به عنوان تست سطح سوم بتا وجود ندارد. این طور که به نظر می رسد این گزارش خیلی به واقعیت نزدیک است چرا که گوگل در زمان معرفی برنامه ها هم وعده داده بود که بعد از عرضه رسمی برنامه آلو، برنامه Hangouts کنار گذاشته نمی شود.

Allo

شایان ذکر است که هیچ کدام از دو برنامه Allo و Duo تا کنون به طور رسمی منتشر نشده اند. اما انتظار داریم که این دو برنامه به همراه اندروید 7.0 نوقا منتشر شوند. برنامه آلو یک برنامه پیام رسان فوق العاده غنی بر اساس ویژگی های الگوریتم گوگل است و ایده اصلی این برنامه برای راحت تر سوئیچ کردن بین چند برنامه های مختلف می باشد. به عنوان مثال این اپلیکیشن دارای یک بخش ویرایشگر عکس است که کاربران می توانند یک عکس را بدون خارج شدن از برنامه ویرایش و ارسال کنند. به علاوه اینکه آلو دارای قابلیت پاسخ هوشمند به اینباکس جی میل است که چنین کارکردی موجب پاسخگویی سریع تر و راحت تر به ایمیل ها می شود. چرا که این برنامه قابلیت آن را دارد تا با یادگیری عادات چت کردن شما، پاسخ های بهتری را به شما پیشنهاد دهد. برنامه آلو توسط معاونت گوگل پشتیبانی می شود بنابراین توسط این برنامه امکان دسترسی به کتاب، رستوران، دریافت به روزرسانی ها و برنامه های بیشتر برای کاربران وجود دارد. هر دو برنامه Allo و Duo از پایان تابستان امسال در سیستم عامل اندروید و IOS قابل استفاده خواهند بود.

منبع: androidheadlines

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.