اینستاگرام

فیلتر کردن نظرات نامناسب در بروزرسانی جدید اینستاگرام

بر اساس جدیدترین اخباری که توسط واشنگتن پست منتشر شده، اینستاگرام به دنبال اضافه کردن ابزاری برای جلوگیری از آزار و اذیت کاربران است و این ابزار را در چند هفته آینده به اپلیکیشن خود اضافه خواهد کرد. بر اساس این خبر اینستاگرام به کاربران خود اجازه خواهد داد تا لیستی از کلمات ممنوعه بسازند و از طریق این لیست مانع دریافت کامنت های ناخواسته که دارای چنین کلماتی هستند شوند. به علاوه اینکه کاربر می تواند دریافت کامنت برای بعضی از عکس های خود را غیر فعال کند و در این صورت هیچکس قادر به دادن کامنت نخواهد بود.

با وجود اینکه در حال حاضر آزار و اذیت در اینستاگرام به اندازه سایر شبکه های اجتماعی مثل توییتر نیست، اما با این حال اجرای چنین به روز رسانی برای شبکه اجتماعی اینستاگرام قدم بزرگی محسوب می شود. در حال حاضر آزار و اذیت آنلاین یک معضل جدی و مهم است وشبکه های اجتماعی به دنبال پیدا کردن راه حل هایی برای مبارزه با آن هستند. البته که ابزار منعطفی مثل ممنوع کردن بعضی از کلمات می تواند تا حد قابل توجهی از آزار و اذیت کاربران جلوگیری کند و به کاربر این قدرت داده می شود تا کنترل کامنت های خود را به دست بگیرد.

اینستاگرام

در این قابلیت جدید نیاز است تا کاربر لیستی از کلمات ممنوعه ایجاد کند که یک راه حل فوق العاده به نظر می رسد. این به آن معنی است که هر شخصی به دنبال آزارو اذیت باشد و کامنتی با کلمات موجود در لیست ممنوعه را بنویسد از دادن کامنت منع خواهد شد، که قدم بزرگی برای مبارزه با این معضل است. در حال حاضر اینستاگرام در حال آزمایش این ابزار در صفحه رسمی افراد مشهور است تا بتواند به بحران دادن کامنت های نامناسب پایان دهد.

به روز رسانی این قابلیت از روز گذشته آغاز شده است و در چند هفته آینده بین کاربران منتشر خواهد شد. کاربران با دریافت این نسخه از به روز رسانی می توانند با ساخت لیست ممنوعه از دریافت کامنت هایی که موجب آزار آن ها می شود جلوگیری کنند.

منبع: theverge

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

همینطور بررسی کنید

بررسی عملکرد و ترفندهای نسخه وب اینستاگرام | نسخه بدون نصب اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام و همینور نسخه وب اینستاگرام یکی از محبوب ترین فضای های سرگرمی را …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *