دانلود Google Trips 1.14.0.255026476 اپلیکیشن جهانگردی گوگل تریپس

کار نرم افزار Google Trips آسان تر کردن مسافرت های کاربران است که با سازماندهی اطلاعات اساسی و ضروری شما در یک مکان با امکان دسترسی آفلاین محقق می شود. با استفاده از گوگل تریپس می توانید پیشنهادات مختلفی برای گردش، بر اساس محل فعلی خود دریافت کنید. برنامه ریزی های روزانه با قابلیت سفارشی سازی و رزرو انواع سرویس های اقامتی از قابلیت های دیگر این نرم افزار هستند. Google Trips نرم افزار رسمی شرکت گوگل برای همراهی کاربران اندروید در مسافرت هاست که به تازگی منتشر شده است و می تواند همیار مطمئنی برای افراد اهل سفر و گشت و گذار باشد. شایان ذکر است که نرم افزار Google Trips فقط چند روز است که به صورت جهانی منتشر شده و هم اکنون دارنده نمره 4.2 در گوگل پلی می باشد.

Google Trips

ویژگی های برنامه Google Trips

رزرو های دسته جمعی: اگر شما علاقه مند به سفر های دسته جمعی همراه با دوستان یا خانواده خود هستید حتما در طول سفر با مشکلاتی نظیر پیدا کردن محل اقامت یا وسیله رفت و آمد مواجه شده اید .پیدا کردن این امکانات زمانی که تعداد شما زیاد است چالش برانگیز است اما با داشتن اپلیکیشن Google Trips برروی تلفن هوشمندتان دیگر با این دست مشکلات مواجه نخواهید شد چرا که شما می توانید با وارد کردن اطلاعات خود و آنچه که می خواهید بهترین پیشنهادات در اطراف خود را بیابید. اگر مایل باشید می توانید پیش از سفر به شکل ایمن از راه دور تمامی رزرو های خود را انجام بدهید و یا اگر آدم دقیقه نودی هستید می توانید با رسیدن به مقصد به دنبال این امکانات بگردید و به سادگی آن ها را پیدا کنید و رزرو کنید.

مناطق دیدنی: هر شهری درون خود متاطقی دارد که بسیار جذاب و دیدنی هستند اما پیدا کردن آن ها وقتی که یک توریست هستید دشوار است اما وقتی شما از برنامه Google Trips استفاده می کنید این فرایند دیگر چندان برای شما سخت نخواهد بود چرا که می توانید به سادگی با یک جست و جوی ساده تمامی مناطق دیدنی آن محل را با موقعیت دقیق از روی نقشه شناسایی کنید و حتی تصاویر و یا فیلم هایی در مورد آن منطقه را مشاهده کنید. نقشه ای که این برنامه از مناطق دیدنی و جذاب دنیا در اختیار شما قرار می دهد بسیار گسترده است و شما می توانید همواره شاهد بهتر شدن و کامل تر شدن این نقشه در هر بار به روزرسانی این برنامه باشید.

نظرات: از ویژگی های جالب این برنامه این است که افراد می توانند نظرات خود را در مور هر لوکیشن با دیگران به اشتراک بگذارند بدین صورت شما می توانید یک دید کلی نسبت به جای جدیدی که قرار است بروید پیدا کنید. همچنین شما می توانید خود نظرات و ایده های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و یا میزان رضایت خود را به کمک امتیاز دهی نشان بدهید. بر اساس مجموعه نظرات و امتیازاتی که در خصوص هر محل به اشتراک گذاشته می شود برنامه Google Trips به مناطق مختلف ستاره می دهد این ستاره ها هرچه بیشتر باشند باعث می شوند لوکیشن در اولویت قرار بگیرد. بدین صورت شما می توانید ب سادگی با توجه به این ستاره ها برای خود برنامه بریزید که بهتر است در ابتدا از کدام مناطق بازدید کنید.

برنامه ریزی: اگر شما جزو افرادی هستید که همیشه برای ریختن برنامه طول سفر خود مشکل دارید با نصب این برنامه دیگر نیاز به نگرانی ندارید چرا که این اپلیکیشن با توجه به اطلاعات ابتدایی که شما در مورد سفر خود به آن می دهید مانند منطقه سفر یا طول مدت برای شما یک برنامه ریزی مناسب انجام می دهد تا شما بتوانید بهترین بازده را در طول سفر خود داشته باشید. همچنین شما می توانید به شکل دستی هم در محیط برنامه Google Trips برای خود برنامه سفر بریزید و در آن ثبت کنید.

محیط برنامه: با توجه به اینکه این اپلیکیشن بر اساس سیستم موقعیت کار می کند شما اغلب برای استفاده نیاز به اتصال اینترنت و فعال بودن لوکیشن خود دارید اما اطلاعات این اپلیکیشن به شکل آفلاین هم در اختیار شما قرار خواهد گرفت. فضای کاربری برنامه ساده و واضح طراحی شده است که استفاده از آن را ساده می کند. پردازنده های قوی و گسترده نیز موجب شده اند استفاده از این برنامه برای شما سریع و بدون مشکلات سیستم عاملی باشد. با وجود اینکه Google Trips نمونه ای از خدمات گوگل است شما می توانید نسبت به امنیت آن اطمینان خاطر داشته باشید.

Google Trips
Google Trips

سازماندهی خودکار مسافرت
با این قابلیت می توانید بهترین نقشه سفر، فعالیت های مختلف، پیشنهاد بهترین غذا ها و نوشیدنی ها را دریافت کنید.

رزرو های دسته جمعی
بدون این که نیاز داشته باشید به دنبال مکان اقامت، اتومبیل اجاره ای، وسیله نقلیه مناسب و رستوران بگردید می توانید بهترین انتخاب های ممکن را ببینید.

برنامه ریزی روزانه

صد ها مکان توریستی در سراسر جهان در دیتابیس این سرویس گنجانده شده است که می توانید با توجه به علاقه و فرصت خویش برای بازدید از هر یک برنامه ریزی کنید.

جاذبه های توریستی نزدیک

این امکان وجود دارد که در هر لحظه مکان های توریستی اطراف را یافته و همچنین از بررسی ها و رتبه دهی دیگر کاربران و مسافران مطلع شوید.

فعالیت های پیشنهادی

بهترین پیشنهاد ها و تذکر ها را بر اساس علاقه مندی های خود در طول سفر دریافت می کنید.

دسترسی آفلاین

بدون نیاز به اتصال اینترنتی دائمی می توانید به اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشید.

تصاوير Google Trips :

دانلود نرم افزار گوگل تریپس:

دانلود مستقیم فایل نصبی

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *