App Volume Control

آموزش کنترل صدای خودکار اندروید

قرار است اپلیکیشنی به شما معرفی کنیم که یکی از مشکلات تکراری و مشکل ساز اندروید را رفع کند این اپ ساخته شده تا صدای گوشی شما را در  برنامه های مختلف کم یا زیاد کند تا از تفاوت صدا در برنامه های مختلف رنج نبرید فقط کافی است میزان صدای هر برنامه را برای این اپلیکیشن تعریف کنید تا به محض ورود به آن صدای گوشی شما به میزان دلخواهی که از قبل تعیین کرده بودید تغییر کند و شما را از دست این مشکل دردسر ساز رها کند از قابلیت های دیگر این برنامه حذف صدایی است که در شروع یک برنامه یا بازی پخش می شود اشاره کرد اگر شما می خواهید از کار تکراری کم و زیاد کردن صدا خلاص شوید این اپلیکیشن را از دست ندهید.

App Volume Control

App Volume Control

گوشی شما هوشمند است و یک گوشی هوشمند باید کار های ساده و تکراری را خودش انجام بدهد و یکی از آن کار ها کم زیاد کردن صداست که کاری ساده ولی تکراری است و بعضی وقت ها دردسر ساز می شود مانند وقتی که همه خواب هستند و شما بازی را اجرا می کنید و قبل از آنکه صدا را کم کنید بازی اجرا شده و صدا اطرافیان را آزار می دهد اما شما با نصب یک اپلیکیشن می توانید کار ها را به او بسپارید تا شما را از این کار تکراری و دردسر ساز خلاص کند با این برنامه از دست صدای نوتفیکشن های برنامه مورد نظر خلاص شوید و هیچ تغییری در صدای دیگر برنامه ندهید.

App Volume Control همان طور که از نامش پیداست طراحی شده که صدای دیگر برنامه ها را کنترل بکند و به دستیار همیشگی شما در کنترل صدای گوشی تبدیل بشود این برنامه ظاهری زیبا و کاربردی و روان دارد و کار با این اپ بسیار آسان است از قابلیت ها دیگر این اپ تعریف جداگانه صدا ها برای هدست و اسپیکر است با نصب این اپ نتنها بر صدای برنامه های مختلف مدیریت داشته باشید بلکه می توانید صدای نوتیفیکیشن برنامه ها را کم کنید این اپ با گوشی های اندروید 4 به بالا سازگار است و بیش از صد هزار دانلود از گوگل پلی داشته است.

ویژگی ها

  • محیط کاربری زیبا و روان
  • امکان تعریف جداگانه صدا برای اسپیکر و هدست
  • امکان تعریف جداگانه صدا برای هر برنامه
  • تعریف صدای نوتیفیکیشن برای هر برنامه

دانلود از مایکت

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.