Easy Blocker

Easy Blocker مسدود سازی تماس و پیامک

در چند سال پیش اگر شما مزاحم تلفنی داشتید مجبور به خاموش کردن تلفن و حتی تعویض سیم کارت خود بودید اما بعد از آن به لطف گوشی های هوشمند این مشکل تا حدی بر طرف شد به طوری که گوشی را در حالت هواپیما قرار می دادید و دیگر تماسی دریافت نمی کردید اما این روش هم خیلی خوب نبود چون اگر نیاز به ارسال پیامک یا زنگ زدن با گوشی را داشتید نمی توانستید در حالت هواپیما کاری انجام دهید.پیش از این روشهای بلاک کردن پیامهای مزاحم اعم از پیامکهای تبلیغاتی و … را در سایت نوشتیم که میتوانید از طریق لینک زیر آنرا مطالعه کنید:

آموزش بلاک کردن پیامک های مزاحم در اندروید

اما در این پست هم اپلیکیشنی را به شما معرفی می کنیم تا این مشکل را حل کرده و دیگر نیازی به انجام کارهای دیگری نخواهید داشت یکی از قابلیت های این اپلیکیشن مسدود کردن شماره است به طوری که فرد مورد نظر نمی تواند به شما زنگ بزند یا پیامک بفرستد و اگر با شماره مسدود شده تماس بگیرد بوق اشغال برای آن به صدا در می آید.

Easy Blocker

Easy Blocker

Easy Blocker اپلیکیشنی کم حجم با طراحی زیبا به شما امکان مسدود کردن شماره تلفن ها را می دهد به طوری که به هیچ وجه متوجه زنگ زدن یا پیامک هایی که از طرف شماره مسدود شده فرستاده شده اند نشوید و در صورت زنگ زدن از شماره مسدود بوق اشغال برای آن شخص پخش می شود. شما می توانید با ورود به برنامه پیامک ها و لیست تماس های مسدود شده را ببینید همچنین می توانید با گذاشتن پسورد از منوی تنظیمات این برنامه را شخصی کنید این برنامه حجم کمی داشته و یکی از بهترین اپ ها در این زمینه است و با امکاناتی همچون طراحی ساده و زیبا گذاشتن پسورد و نمایش پیام های مسدود شده در خود برنامه تبدیل به اپلیکیشن کامل شده است این برنامه با دانلود بیش از یک میلیون بار و رضایت 84 درصدی کاربران یکی از برترین اپ ها در زمینه خودش شده است.

ویژگی ها

  • مسدود ساز تماس
  • مسدود سازی پیامک
  • قابلیت گذاشتن پسورد روی برنامه
  • دسترسی به پیام ها و تماس های بلاک شده

 

دانلود اپلیکیشن easy blocker از کافه بازار

download-bazar

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.