All In One Gestures

آموزش نحوه تغییر عملکرد دکمه‌های لمسی گوشی یا تبلت اندرویدی

شاید اگر یک فرد چپ‌دست هستید و با دست چپ با گوشی هوشمند خود کارمیکنید شاید برای شما هم پیش آمده باشد که لمس دکمه بازگشت کمی سخت باشد و تمایل دارید که محل آن با دکمه مالتی تسکینگ عوض شود تا راحتتر با انگشت شست بتوانید آنرا لمس کنید.

فرقی ندارد که دکمه لمسی گوشی شما به صورت سخت افزاری طراحی شده باشد یا نرم افزاری در هر صورت شاید بخواهید وظیفه آنها را تغییر دهید اپلیکیشنی که به شما معرفی می کنیم می تواند به شما کمک کند که به تغییر عملکرد و تغییر مکان دکمه های لمسی گوشی خود بپردازید همچنین شما می توانید چند وظیفه را برای هر یک دکمه قرار بدهید این اپلیکیشن بخش دیگری دارد که به شما کمک می کند تا اشاره های حرکتی را برای گوشی خود قرار بدهید به طور مثال وقتی انگشت خود را از سمت چپ به راست می کشید مانند دکمه برگشت عمل کنند البته برای استفاده از این بخش نیاز به دسترسی روت دارید.

All In One Gestures

All In One Gestures

All In One Gestures از دو بخش مجزا تشکیل شده است بخش اول به شما کمک می کند که عملکرد دکمه های لمسی را تغییر دهید و در بخش دوم شما می توانید اشاره های حرکتی را برای گوشی خود تعریف کنید. همانطور که قبلا گفتیم شما می توانیید در قسمت اول برنامه عملکرد دکمه های لمسی را تغییر دهید و حتی چند وظیفه برای آنها تعریف کنید به طور مثال شاید لازم باشد که شما جای دکمه های Home  و Back  گوشی خود را تغییر دهید یا می خواهید دکمه های سخت افزاری گوشی خود را غیر فعال کنید یا وظیفه دیگری برا آنها تعریف کنید شما می توانید با این برنامه چندین وظیفه روی هر دکمه بزارید به طوری که مثلا لمس کوتاه دکمه برگشت شما را به صفحه قبلی هدایت کند و لمس طولانی از صفحه اسکرین شات بگیرد.

شما می توانید در قسمت دوم برنامه اشاره های حرکتی برای گوشی خود تعریف کنید برای مثال می توانید با کشیدن انگشت خود از پایین به بالا به صفحه اصلی گوشی خود بر گردید یا با کشیدن انگشت خود از چپ به راست به صفحه قبلی بر گردید.

این برنامه از قالب خاص و منحصر به فردی استفاده نمی کند بلکه کاربرد آن است که توانسته آن را منحصر به فرد نشان می دهد این برنامه می تواند باعث بشود که سرعت کار کردن شما با گوشی بیشتر شود و بتوانید گوشی خود را متناسب با میل خود تنظیم کنید.

all in one gestures با دانلود بیش از 500.000 تا و کسب امتیاز 4.2 توانسته رضایت کاربران را جلب کند و یکی از بهترین برنامه ها در زمینه خودش شود.

ویژگی ها

  • تغییر عملکرد دکمه های لمسی
  • تعریف اشاره های حرکتی
  • تغییر مکان دکمه های لمسی نرم افزاری

مایکت

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.