دانلود Coffee Pot Terrarium v1.0.4بازی معمایی تراریوم قهوه + تریلر

بازی به ارزش 2.99 دلار و کسب امتیاز 4.6 از 5 در پلی استور

Coffee Pot Terrarium از بازی های جالب و خلاقانه اندرویدی در سبک معمایی می باشد که مدت زمان زیادی از عرضه ی آن نگذشته و توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کنید بطوریکهتوانسته به فینال بهترین بازی مستقل گوگل پلی در سال 2016 راه یابد. این بازی معمایی دارای هفت محیط مختلف می باشد که در هر کدام از محیط های بازی شاهد مراحل مختلفی خواهید بود که شما را با معماهای جالب و خلاقانه به چالش می کشند و ذهن شما را درگیر می کنند. معماهای بازی نه بسیار آسان هستند که به راحتی بتوانید آن ها را حل کنید و نه آنقدر سخت هستند که پس از مدتی بازی کردن سبب شوند قید بازی را به کلی بزنید ، بلکه به گونه ای طراحی که با رد کردن چندین معما روند کلی بازی به دستتان می آید.
 Coffee Pot Terrarium
Coffee Pot Terrarium
بطور کلی  بازی تراریوم قهوه ، 4 قابلیت در اختیار شما قرار داده می دهد که گیم پلی بازی بر محوریت این قابلیت ها می گردد ، قابلیت اول شما امکان حرکت دادن کارکتر بازی می باشد که می توانید بر روی خانه های که در مقابل شما قرار دارد به تعداد مشخصی حرکت کنید. دومین قابلیت شما امکان خراب کردن خانه های ردیف انتخاب شما می باشد که باید توجه داشته باشید ردیفی را که خود روی آن قرار دارید خراب نکنید که سبب باختن شما می شود. با استفاده از قابلیت سوم خود می توانید همانند یک پل مسیرهایی را که قبلا خراب شده اند را به هم وصل نمایید ، قابلیت آخر کاراکتر بازی ، قابلیت حمله کردن او می باشد که بایستی در فرصت مناسب و زمانی که به دشمن به اندازه کافی نزدیک بودید از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که گیم پلی بازی Coffee Pot Terrarium بصورت نوبتی است ، بدین صورت که بعد از دو حرکت شما نوبت
دشمنتان می شود که حرکت کند ، پس بایستی در استفاده از قابلیت های خود دقت لازم را به کار ببرید.

تریلر بازی

اطلاعات:
  • اسم بازی:Coffee Pot Terrarium
  • دسته: Puzzle
  • شرکت سازنده: Brothers Flint
  • ورژن اندروید پیشنیاز: 4.4 و بالاتر

تصاویر Coffee Pot Terrarium :

دانلود بازی تراریوم قهوره:

دانلود مستقیم فایل نصبی

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.