معرفی و دانلود بازی ایرانی مارمولک

بازی مارمولک یکی از بازی های جدید ایرانی می باشد که مدت زمان زیادی از عرضه ی آن در کافه بازار نمی گذرد و در این مدت توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند و به یکی از بازی های پرطرفدار تبدیل گردد. گیم پلی این بازی ایرانی فکری می باشد و به نوعی یک بازی بر مبنای حدس کلمات می باشد بدین صورت که شما در بازی هدایت یک مارمولک سبز رنگ را برعهده دارید و در حال مسابقه دادن با مارمولکی دیگر برای رسیدن به قله ی کوه هستید و با حدس درست کلمات بایستی از حریف خودتان پیشی بگیرید ، هر چقدر تعداد حروف کلمه ای که بایستی حدس بزنید بیشتر باشید سریعتر می توانید به قله ی کوه برسید.

بازی مارمولک
بازی مارمولک

شما می توانید  بازی مارمولک را به صورت آنلاین نیز انجام دهید ولی فعلا به دلیل اینکه بازی به تازگی عرضه شده است کاربران زیادی ندارد و بایستی کمی صبر کنید تا حریفی برای خود برای بازی کردن به صورت آنلاین پیدا کنید و یا اینکه می توانید به تنهایی در بخش ماجراجویی بازی با مارمولک های دیگر رقابت کنید. در قبل از مرحله می توانید آیتم های ویژه ای از قبیل موشک ، توری ، چسب و…  را برای خود خردیداری نمایید که به شما کمک می کنند از رقبای خود سریعتر پیشی بگیرید.بالای جدولی که در آن باید کلمات را حدس بزنید ، نواری به زنگ های قرمز ، آبی و سبز وجود دارد که رنگ قرمز برای کلمات شش حرفی ، سبز برای پنج حرفی و آبی برای کلمات چهار حرفی می باشد که با درست حدس زدن کلمات با تعداد حروف مرتبط با رنگ آنها ، نوار کم کم پر می شود که در مواقعی ضروری می توانید از آن ها استفاده کنید.

بازی مارمولک
بازی مارمولک

با به پایان بردن هر مرحله 50 سکه به عنوان جایزه به شما تعلق می گیرد که با استفاده از این سکه ها می توانید در قسمت گاراژ مارمولک ، مارمولک خود را ارتقاء دهید ، شما می توانید سرعت و میزان پیمودن مسافت مارمولک خود را افزایش دهید ، همچنین با پرداخت تعدادی سکه قادر خواهید بود تا ظاهر مارمولک خود را شخصی سازی نمایید.

تصاویر بازی مارمولک:

دانلود بازی مارمولک :

download-bazar

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.