خانه » بهترین بازی های اندروید » معرفی و دانلود بازی ایرانی پادگان

معرفی و دانلود بازی ایرانی پادگان

بازی پادگان از بازی های جالب ایرانی می باشد که دارای ایده ای جدید می باشد و شما را به صورت مجازی به سربازی می برد ، از عرضه ی این بازی ایرانی مدت زیادی نمی گذرد و در این مدت بیش از 20 هزار بار در کافه بازار دانلود گردیده است.

بازی پادگان
بازی پادگان

علیرغم اینکه اسم بازی ، پادگان می باشد ، ولی شما در این بازی به یک پادگان نظامی نخواهید رفت بلکه کل محیط بازی در یک جدول 4 در 4 خلاصه می شود ، گیم پلی بازی بدین صورت است شما بایستی پرسنل های نظامی همرده و یا هم درجه را در کنار هم قرار دهید و با هم ادغام کنید تا بتوانید درجه ی خود را بالا ببرید ، به عنوان مثال شما بایستی دو سرباز صفر را با هم ادغام کنید تا درجه ی شما به سرجوخه ارتقا< پیدا کند ، ولی نمی توانید یک سرجوخه و یک سرباز را با هم ادغام کنید زیرا از درجه ی مساوی برخوردار نیستند. بازی به صورت رکوردی است و شما بایستی سعی کنید تا افرادی با درجه های یکسان بیشتری درست کنید ، بطور کلی بازی دارای 16 درجه ی نظامی می باشد و شما بایستی با پیشرفت و ادغم صحیح درجه ها به هر 16 درجه ی بازی برسید. توجه داشته باشید اگر درجه ها به درستی با هم ادغام نکنید یک جدول از خانه های جدول پر می شود و پرشدن خانه ها تا زمانی که نتوانید حرکتی را انجام دهید مساوی با باخت شما می باشد.

بازی پادگان
بازی پادگان

در بالای صفحه نمایش در بازی ، تعداد سکه ها ، رکورد و امتیاز شما مشخص شده است ، همچنین در پایین صفحه نمایش قدرت های ویژه شما مانند دوبل کردن امتیاز ، خالی کردن یکی از خانه های جدول ، افزایش درجه ی سرباز و افزایش درجه ی سربازهای مشابه قرار دارند که برای استفاده از آنها بایستی سکه هایی به تعداد مشخص خرج کنید. صداگذاری بازی نیز از نقاط قوت آن می باشد و گهگاهی جملات طنز نیز در بازی می شنوید که سبب می شود بازی یکنواخت نشود.

تصاویر بازی پادگان:

دانلود بازی پادگان:

download-bazar

همینطور بررسی کنید

معرفی و دانلود بازی ایرانی بسکتبال خیابانی

بسکتبال خیابانی یکی از بازی های جدید و جالب ایرانی می باشد که به تازگی …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *