اطلاع از قیمت ارز، ماشین، طلا، موبایل و … در تلگرام

در ادامه ی معرفی ربات های کاربردی تلگرام امروز قصد داریم رباتی را به نام ربات ماه برای شما معرفی کنیم که به معنای واقعی کلمه آچار فرانسه می باشد و شما با استفاده از آن می توانید کارهای مختلفی از قبیل استخاره ، گرفتن فال ،  جستجوی عکس ، اطلاع از قیمت اجناس مختلف مانند ماشین ، موبایل ، تبلت ، طلا و … را انجام دهید. در واقع با استفاده از این ربات تلگرامی شما می توانید بدون نیاز به خارج شدن از تلگرام ، از قیمت های بروز اجناس مختلف و بسیاری خدمات دیگر بهره مند شوید.

نحوه ی استفاده از ربات:

mahbot
mahbot

برای استفاده از امکانات مختلف mahbot بایستی ابتدا از طریق این لینک وارد صفحه ی اصلی آن شوید ، پس از ورود به ربات می توانید با استفاده از دستورهای مختلف از امکانات آن بهره مند شوید. همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید دستورهای مختلف همراه با خدماتشان مشخص شده اند.همانطور که در عکس مشاهده می کنید یکی از قابلیت های این ربات ، جستجوی عکس می باشد که با دستور /photo مشخص شده است و شما می توانید با وارد کردن نام عکس مورد نظرتان ، عکس های مختلفی از آن را دریافت کنید.

mahbot
mahbot

یکی دیگر از قابلیت های کاربردی این ربات ، ترافیک نام دارد که برای استفاده از  آن بایستی بر روی چهار مربع کوچک در کنار قسمت تایپ کلیک کنید و آن را پیدا نمایید زیرا این قابلیت دستور جداگانه ای ندارد ، با استفاده از این قابلیت می توانید بطور بروز از وضیعیت ترافیک خیابان های مختلف شهر تهران اطلاع حاصل پیدا کنید ، البته این قابلیت فعلا برای شهر تهران کاربرد دارد و ممکن است در آینده برای سایر شهرها نیز کاربرد داشته باشد. البته در کنار دو قابلیت خوب و کاربردی که در بالا اشاره کردیم ، این ربات دهها قابلیت کلیدی دیگر نیز دارا می باشد که می تواند شما را از مراجعه به سایت های خبری ، اقتصادی و … بی نیاز کند.

https://telegram.me/mahbot

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.