دانلود فیلم های یوتیوب در تلگرام

شبکه اجتماعی جهانی یوتیوب که فقط در آن فیلم گذاشته میشود فیلتر است و ورود به آن و تماشا یا دانلود فیلم از آن به آسانی امکان پذیر نمیباشد . ممکن است شما یک لینک از یک فیلم جالب پیدا کنید و مشتاق تماشای آن باشید اما بدلیل اینکه فیلم در یوتیوب است نتوانید دانلود یا تماشا کنید. ربات you tube downloader میتواند فیلم های موجود در یوتیوب را برای شما به انواع فرمت ها و حجم های مختلف برایتان به آسانی و ظرف چند ثانیه ارسال کند و شما بتوانید بدون نیاز به برنامه خاصی آن هارا تماشا کنید.

ورود و فعالسازی ربات

راه اول: برای ورود به ربات تشخیص نام موزیک کافی است عبارت ” utubebot@ ” برای یک نفر (گروه یا کانال یا … ) ارسال کنید و روی آن کلیک کنید و وارد ربات شوید سپس دکمه start یا پیام ” start/ ” را برای ربات ارسال کنید.

راه دوم: برای ورود به ربات کافی است روی لینک زیر کلیک کنید  وارد ربات شوید سپس دکمه start یا پیام ” start/ ” را برای ربات ارسال کنید.

https://telegram.me/utubebot

راه سوم: عبارت ”utubebot” را در تلگرام خود جستجو کنید و پس از یافتن ، آن را انتخاب و وارد آن شوید و سپس دکمه start یا پیام ” start/ ” را برای ربات ارسال کنید.

پس از ارسال start/ به ربات، از شما میخواهد که زبان مورد نظر را انتخاب کنید. (انگلیسی_فارسی)

پس از انتخاب برای شما زبان های مربوط به زبان انتخاب شده را می آورد که پس از انتخاب ، زبان ربات شما تغیر میکند.

سپس لینک های خود را برای این ربات ارسال یا forward کنید

آموزش دریافت لینک ویدیو در یوتیوب در تلگرام

پس از صحیح بودن لینک از شما میخواهد که فیلم موجود در لینک را برایتان به صورت صدا یا فیلم ارسال کند و شما باید انتخاب کنید.

سپس فرمت های مختلف (فیلم یا صدا) را با حجم های متفاوت (از کم به زیاد) برایتان رقم میزند و شما با توجه به شرایط خود یک گزینه را انتخاب کنید.

سپس از شما میخواهد که نوع فایل دریافتی خود را بر اسال فایل یا لینک انتخاب کنید

  • لینک: اگر حجم فیلم شما بالا تر از 50mb (50 مگابایت) است باید روی این گزینه کلیک کنید و پس از انتخاب به شما یک لینک میدهد که با کلیک کرد روی آن میتوانید فیلم مورد نظر خود را دانلود و تماشا کنید.
  • فایل: اگر حجم فیلم شما کمتر از 50mb (50 مگابایت) است باید روی این گزینه کلیک کنید و پس از انتخاب به شما یک فایل ( به صورت فیلم یا صوت) میدهد کهی به راحتی میتوانید دانلود و تماشا کنید.

 

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.