معرفی و دانلود بازی ایرانی معجون

بازی معجون از بازی های جدید ایرانی عرضه شده در کافه بازار می باشد ، سب این بازی معمایی و در واقع حدس کلمات می باشد. اگرچه این بازی ایرانی یک بازی حدس کلمات می باشد ولی این بدین معنا نیست که دارای داستان مجزا و جالبی نباشد بلکه برعکس دارای داستانی جالب و اساطیری است ، بازی داستان در مورد سرزمینی است که یک بیماری مهلک گریبان گیر مردمان شهر شده است و پادشاه برای نجات مردم و قلمرو خود فردی شجاع به نام فریدون آهنگر را به سفری پرمخاطره می فرستد و به او ماموریت می دهد تا با پیدا کردن معجونی جادویی ، سلامتی را به قلمروش باز گرداند.

بازی معجون
بازی معجون

با شروع بازی معجون ، نقشه ی بازی به شما نمایش داده می شود که در این نقشه ، شش آبادی مشخص شده است که در هر کدام از این آبادی ها هر یک از ترکیبات معجونی که باید برای نجات قلمروتان تهیه کنید ، قرار دارند. بطور کلی ماموریت های شما در بازی پاسخ دادن به سوال های مختلف و حدس زدن کلمات می باشد ، بدین صورت که سوالهایی که از شما پرسیده می شوند از دو قسمت تشکیل شده اند  که شما باید از میان حروفی بهم ریخته ، جواب سوال مورد نظر را پیدا کنید.

بازی معجون
بازی معجون

هر گاه که در پیدا کردن کلمه ی درخواستی به مشکل برخوردید می توانید از راهنمایی های درون بازی استفاده کنید که شامل نمایش حرف و یا نمایش کلمه می باشد ، برای استفاده از این راهنمایی ها بایستی  تعدادی از سکه هایی که بدست آورده اید را بدهید ، برای نمایش حرف بایستی 100 سکه و نمایش کلمه 300 سکه بدهید. برای حدس زدن کلمات شما هیچ محدودیت زمانی و یا محدودیت بکار بردن تعداد حروف ندارید و هر چقدر که بخواهید می توانید حدس بزنید که این مورد سبب شده از هیجان بازی کاسته شود.

تصاویر بازی معجون:

دانلود بازی معجون:

download-bazar

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.