poll in telegram
poll in telegram

چگونه در تلگرام نظرسنجی ایجاد کنیم ؟

امروز قصد داریم یکی از ربات های کاربردی تلگرامی را برای شما معرفی نماییم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا در گروه هایی که عضو هستید ، ایجاد نظرسنجی کنید. این ربات تلگرامی ، chvotebot نام دارد و به شما این امکان را می دهد تا نظرسنجی های مختلفی را برای خود ایجاد نمایید ، البته ربات های دیگری نیز برای ایجاد نظرسنجی وجود دارند ولی از مزایای این ربات پشتیبانی بسیار خوب آن از زبان فارسی می باشد که کار کاربران فارسی زبان را بسیار راحت کرده است.

نحوه ی استفاده از این ربات تلگرامی :

chvotebot
chvotebot

نحوه ی استفاده از این ربات ایجاد نظرسنجی بسیار ساده می باشد و ابتدا بایستی از طریق این لینک وارد صفحه ی اصلی ربات شوید ، پس از ورود به صفحه ی اصلی ربات برای ایجاد نظرسنجی تان بایستی دستور /start را وارد نمایید و پس از وارد کردن این دستور بایستی متن ، آهنگ ، ویدیو و … مورد نظرتان را ارسال نمایید ، اگر قصد داشته باشید تا با استفاده از یک متن ایجاد نظرسنجی کنید ابتدا بایستی متن مورد نظرتان را وارد نمایید و سپس گزینه های مورد نظرتان برای نظرسنجی را وارد کنید ، پس از اتمام گزینه های نظرسنجی ، ربات به شما اعلا می کند که نظرسنجی شما آماده است و بایستی بر روی گزینه ی ارسال به کلیک کنید تا ربات ، نظرسنجی را به گروه و یا فرد مورد نظر شما بفرستد.

chvotebot
chvotebot

اگر قصد داشته باشید تا با استفاده از این ربات ، یک نظرسنجی به همراه عکس یا ویدئو و … ایجاد کنید بایستی به جای متن ، عکس یا ویدئو مورد نظرتان را ارسال کنید و در صورتی که عکس شما دارای زیرنویس نبود که نظرسنجی با آن ایجاد شود بایستی خودتان متنی را به عنوان سوال نظرسنجی نیز اضافه کنید که ربات این مورد را از شما می پرسد ، ادامه ی کار مشابه ایجاد نظرسنجی با متن می باشد.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.