دانلود اپلیکیشن ایرانی کارپینو مسافر

پس از همه گیر شدن تاکسی های اینترنتی همانند تپ سی و اسنپ ، بسیاری از سازندگان اپلیکیشن های موبایل به این فکر افتادند تا اپلیکیشن هایی با عملکرد مشابه بسازند ، یکی از این اپلیکیشن ها که به تازگی در کافه بازار عرضه گردیده و با استقبال خوبی روبرو گردیده است ، اپلیکیشن کارپینو مسافر می باشد.با استفاده از این اپلیکیشن ایرانی شما قادر خواهید به راحتی راننده های نزدیک به محل تان را به راحتی پیدا کنید و به مقصد مورد نظر خود برسید.

کارپینو مسافر
کارپینو مسافر

 

در ابتدای ورود به اپلیکیشن کارپینو مشاهده خواهید کرد که برنامه مکان فعلی شما را به وسیله ی gps گوشی روی نقشه ی گوگل نشان می دهد که بعنوان مبدا شناخته می شود ، با دبل کلیک کردن بر روی علامت مبدا ، علامتی به نام مقصد پدیدار می شود که با استفاده از ان بایستی مقصدتان را روی نقشه پیدا کنید ، پس از مشخص کردن مقصدتان ، برنامه پس از چندین ثانیه هزینه ی رسیدن شما به این محل را برای شما نشان می دهد که هزینه براساس نوع خودرو ( سواری یا ون ) متغیر است ، پس از مشخص شدن هزینه بایستی راننده ی مورد نظر خود را به دو شیوه ی انتخاب از لیست و راننده نزدیک انتخاب کنید و بر روی گزینه ی درخواست تاکسی کلیک کنید تا راننده به آدرس شما بیاید.

کارپینو مسافر
کارپینو مسافر

برای پرداخت کرایه ی رانندگان با استفاده از اپلیکیشن کارپینو مسافر شما می توانید حساب کاربری خود را درون برنامه شارژ کنید و از این طریق کرایه را پرداخت کنید و یا اینکه می توانید بصورت نقدی کرایه را با راننده حساب کنید. امکان افزودن مسیرهای مختلف به عنوان مسیرهای مرود علاقه ی شما نیز در برنامه فراهم شده است که کار شما را برای دفعات بعدی که می خواهید از این برنامه برای ترددهای درون شهری استفاده کنید ، راحت می کند. با توجه به جدید بودن اپلیکیشن کارپینو ، حوزه ی فعالیت آن محدود به شهر تهران می باشد و انتظار می رود با پیشرفت برنامه در شهرهای دیگر نیز فعال شود.

تصاویر اپلیکیشن کارپینو مسافر:

دانلود اپلیکیشن کارپینو مسافر:

download-bazar

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.