دانلود بازی ایرانی قندپهلو

بازی قندپهلو از بازی های چالب و پرطرفدار موجود در کافه بازار است ، سبک این بازی بصورت معمایی و حدس کلمات می باشد ولی بازی این حدس کلمات را به شیوه ای جدید و خلاقانه ارائه می کند که تاکنون در بازی های مشابه دیده نشده است ، با ما همراه باشید تا شما را با این بازی محبوب و جالب بیشتر آشنا کنیم. بازی های حدس کلمات را می توان از محبوب ترین سبک ها در بین کاربران ایرانی به شمار آورد اما اکثر این بازی ها رویه ای تکراری دارند که سبب می شود مخاطب پس از مدتی از بازی زده شود ، ولی استودیوی پرزیدنت پاندا با انتشار بازی قندپهلو سبک نوینی را در بازی های حدس کلمات به ارمغان اورده است و در واقع دو سبک بازی فکری یعنی دومینو و پازل لغتی را با هم ادغام کرده است.

بازی قندپهلو
بازی قندپهلو

همانطور که در بالا اشاره کردیم گیم پلی این بازی ایرانی ادغامی از دو سبک پازل لغتی و دمینو می باشد ، بدین صورت که در بالای صفحه اطلاعات مربوط به کلمه ای که بایستی حدس بزنید نشان داده می شود و سپس حروفی را که بایستی با استفاده از آن ها کلمه ی مورد نظر را حدس بزنید در صفحه مشخص گردیده اند و همینظور نقاط کم رنگ و دمینو شکلی پشت سر هم قرار دارند که در واقع بایستی کلمه ی مورد نظر را با چیدن حروف پشت سر هم پیدا کنید ، برای پیدا کردن کلمه مورد نظر شما می توانید حروف مختلف را بچرخانید و آن ها را به صورت افقی یا عمودی در بیاورید.

بازی قندپهلو
بازی قندپهلو

با حدس صحیح کلمات شما حبه قند طلایی دریافت خواهید کرد که می توانید از آن ها در مراحل بعدی و در زمانی که در حدس کلمه موفق نیستید از راهنمای بازی در ازای پرداخت حبه قند طلایی کمک بگیرید. در طراحی بازی قندپهلو از رنگ های متنوع و زنده ای استفاده شده که در کنار آهنگ های دلنشین بازی ، برای شما تجربه ی خوبی را رقم می زند.

تصاویر بازی قندپهلو:

دانلود بازی قندپهلو:

download-bazar

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.