معرفی و دانلود اپلیکیشن ایرانی آژانسی

یکی از معظلاتی که ممکن است برای هر کسی در سفرهای درون شهری پیش بیاید نبود وسیله ی نقلیه ی عمومی در ساعاتی از شبانه روز می باشد ، به تازگی شرکت ایده نوآوران سرا تدبیر ، اپلیکیشنی کاربردی را برای مسافرت های درون شهری در شهر تهران در کافه بازار عرضه کرده است که با دارا بودن سیستم رزرو (از 2 ساعت تا یک هفته قبل از سفر)  مشکل منتظر ماندن بیش از حد برای آژانس و یا تاکسی را حل کرده است. این اپلیکیشن فوق العاده ، آژانسی نام دارد ، همانطور که از نام آن پیداست یک آژانس درون شهری آنلاین می باشد که در ساعات مختلف شبانه روز عهده دار سفرهای درون شهری کاربران می باشد.

اپلیکیشن آژانسی
اپلیکیشن آژانسی

در ابتدای ورود به اپلیکیشن آزانسی بایستی پروسه ی ثبت نام در برنامه که شامل وارد کردن شماره همراه و مشخصاتتان و دریافت کد تائییدیه می باشد را پشت سر بگذارید و سپس برنامه شما را به صفحه ی اصلی خود هدایت می کند. در ابتدای ورود به برنامه با نمایش یک راهنمای درون برنامه ای با  سازوکار آن آشنا خواهید شد ، پس از آشنایی با قسمت های مختلف برنامه ، حال می توانید با مشخص کردن مبدا و مقصد خود و درخواست خودرو ، اولین سفر درون شهری خود را با اپلیکیشن آژانسی تجربه کنید.

اپلیکیشن آژانسی
اپلیکیشن آژانسی

با انتخاب مبدا و مقصد خود در این اپلیکیشن ایرانی ، هزینه ی سفر شما در پایین نمایش داده می شود که می توانید این هزینه را نقدا و یا بصورت آنلاین با شارژ کردن اعتبار خود در برنامه بپردازید. در برنامه گزینه ای به نام رزرو خودرو وجود دارد که با کلیک بر روی آن می توانید از 2 ساعت تا یک هفته قبل از سفر خود یک خودرو را در تاریخ و ساع مشخصی رزرو کنید. همه ی رانندگانی که با این برنامه همکاری می کنند مجوزهای مورد نیاز را از موسسات توریستی و اتومبیل کرایه تهران اخذ نموده اند و شما می توانید با آسایش خاطر تمامی سفرهای درون شهری خود در تهران را با این اپلیکیشن انجام دهید.

تصاویر اپلیکیشن آژانسی :

دانلود اپلیکیشن آژانسی :

همینطور بررسی کنید

معرفی و دانلود اپلیکیشن ایرانی پادرس

فصل امتحانات پایان سال دانش آموزان و دانشجویان فرا رسیده است و حال وقت آن …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *