معرفی و دانلود بازی معمایی Aqueducts

Aqueducts از بازی های جالب اندرویدی در سبک معمایی می باشد که به تازگی در پلی استور عرضه گردیده است و از آن استقبال خوبی به عمل آمده است و تاکنون بین 500 هزار تا 1 میلیون بار در این سایت دانلود گردیده است. همانطور که از اسم این بازی معمایی مشخص است در این بازی شما وظیفه دارید تا مسیر آب را که از قنات های رومی سرچشمه می گیرد را هموار کنید و آن را به یک روستا برسانید. قنات های رومی تاریخی بیش از صد سال دارند و در گذشته از ان ها برای آب رسانی استفاده می شده است.

 Aqueducts
Aqueducts

در مرحله ی ابتدایی بازی قنات ها که به نوعی می توان آن را مرحله ی آموزشی بازی به شمار آورد تنها با چندین بار لمس صفحه می توانید آبراهها را به هم متصل کنید و جریان آب را به روستا برسانید ، هر چقدر که در مراحل پیشرفت کنید ، بازی چالشی تر می شود و به سختی می توانید مراحل را پشت سر بگذارید. برای موفقیت در این بازی و پشت سر گذاشتن مراحل بایستی تحلیل خوبی از مسیر پیش روی خود داشته باشید زیرا شما دارای حرکات محدودی هستید و اگر نتوانید مرحله را با تعداد حرکات مشخص به پایان برسانید بایستی مرحله را از ابتدا شروع کنید.

Aqueducts
Aqueducts

بطور کلی بازی دارای بخش های متفاوتی می باشد که هر کدام از این بخش ها از مراحل مختلفی تشکیل شده اند ، هر چقدر در بخش های بازی پیشروی کنید ، با چالش های جدیدی روبرو خواهید شد بعنوان مثال در بخش دوم ببایستی جریان آب قنات های دوگانه که شامل دو مسیر آب هستند را هدایت کنید و یا در بخش سوم در بعضی از مسیرهای آبراهها ، گیاه روییده است که بایستی آب را از قسمت دیگری هدایت کنید. سازندگن بازی به طراحی بصری بازی نیتوجه ویژه ای داشته اند و با بکار بردن رنگ های متنوع و زیبا ، بازی را لذت بخش تر از قبل کرده اند.

تصاویر بازی Aqueducts :

دانلود بازی Aqueducts :

دانلود بازی با لینک مستقیم

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.