معرفی و دانلود اپلیکیشن ایرانی تله طب

گاهی اوقات ممکن است علائم اولیه یک بیماری را در خود مشاهده نمایید و ندانید که این علائم مربوط به کدام بیماری است ، در چنین مواقعی که وقت مراجعه به پزشک را ندارید احتمالا علائم بیماری خود را در موتورهای جستجو سرچ می کنید تا بفهمید بیماری شما چیست ، ولی در اغلب مواقع به نتیجه ی قابل توجهی نخواهید رسید. امروز قصد داریم اپلیکیشنی به نام تله طب را برای شما معرفی نماییم که با استفاده از آن قادر خواهید بود با پزشکان متخصصی ارتباط برقرار کنید و با پرداخت هزینه ای ناچیز از آن ها در مورد بیماری خود مشاوره بگیرید.

اپلیکیشن تله طب
اپلیکیشن تله طب

در ابتدای ورود به اپلیکیشن تله طب ، لیستی از پزشکان متخصص مختلف در جلوی شما ظاهر خواهد شد که با کلیک بر روی اسامی هر کدام از آن ها می توانید به اطلاعات مختلفی از قبیل ساعات پاسخگویی ، تخصص ، آدرس محل کار ، تلفن و … دست پیدا کنید. به طور کلی منوی اصلی این اپلیکیشن سلامتی متشکل از سه قسمت پروفایل من ، ارتباط با پزشک و اتاق های گفتگو می باشد. در قسمت پروفایل من بایستی اطلاعات مرتبط با خودتان را کامل کنید تا پزشکی که از او مشاوره می گیرید برای پاسخگویی به شما مشکلی نداشته باشد.

اپلیکیشن تله طب
اپلیکیشن تله طب

در قسمت اتاق گفتگو می توانید از تجربیات سایر کاربران این اپلیکیشن ایرانی در درمان بیماری های مختلف بهره مند شوید ، همچنین می توانید اطلاعات خود را با سایر افراد به اشتراک بگذارید و به آن ها کمک کنید. در قسمت ارتباط با پزشک نیز همانطور که از اسم آن مشخص است می توانید با پزشک های متخصص مختلف در مورد بیماری خود مشاوره بگیرید ، البته برای مشاوره گیری ابتدا بایستی حساب کاربری خود را شارژ کنید زیرا برای پرسش سوال از متخصصین بایستی مبلغ ناچیزی به عنوان حق مشاوره پرداخت کنید.

تصاویر اپلیکیشن تله طب:

دانلود اپلیکیشن تله طب:

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.