معرفی و دانلود بازی ایرانی بدو دهقان بدو

بازی بدو دهقان بدو یکی از بازی های جالب ایرانی در سبک رانر می باشد که توانست در ششمین جشنواره ملی بازی های رایانه ای تهران در بخش بهترین دستاورد هنری دوبعدی برنده ی لوح تقدیر شود. داستان بازی در مورد همان داستان معروف دهقان فداکار می باشد که جان مسافران قطار را با فداکاری نجات داد، البته داستان این بازی ایرانی تفاوت هایی با داستان دهقان فداکار دارد که از این جمله می توان به سوار شدن ریزعلی بر روی یک الاغ سریع در بازی اشاره کرد.

بازی بدو دهقان بدو
بازی بدو دهقان بدو

گیم پلی بازی بدین صورت است که شما بایستی با حرکت دادن گوشی خود یا ضربه زدن روی علائم موجود در صفحه نمایشگر  ، به ریزعلی کمک کنید تا ستاره های موجود در مسیر خود را جمع آوری کند و همچنین از خاموش شدن مشعلی که در دستش قرار دارد جلوگیری نمایید ، مشعل ریزعلی در بازی در واقع همان میزان سلامتی او می باشد زیر با خاموش شدن مشعل دیگر نمی توانید به قطار کمک کنید و بازی را خواهید باخت. در طول مسیر خود در بازی با موانع گوناگونی از قبیل گرگ های وحشی ، درخت های خاردار و خفاش ها روبرو خواهید شد که قصد دارند از پیشروی شما جلوگیری کنند که بایستی با پرش به موقع، از روی آن ها عبور کنید.

بازی بدو دهقان بدو
بازی بدو دهقان بدو

با جمع آوری هرچه بیشتر ستاره های موجود در مسیرتان می توانید رکورد بهتری را از خود بجای بگذارید ، همچنین با استفاده از ستاره های موجود در بازی می توانید در بخش درخت توانایی ، مهارت های ریزعلی و الاغش را ارتقاء ببخشید.گرافیک بازی از نقاط قوت آن به شمار می رود و بایستی سازندگان بازی را بابت طراحی بی نقص و هنری این قسمت تحسین نمود.

تصاویر بازی بدو دهقان بدو:

دانلود بازی بدو دهقان بدو :

 

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.