معرفی و دانلود اعتیادآورترین بازی های اندرویدی

سالیانه صدها بازی در سبک های مختلف برای گوشی های اندرویدی عرضه می گردد ولی در این میان تنها برخی از بازی های موفق می شوند در کانون توحهات قرار گیرند و به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنند ، راز موفقیت این بازی ها ، دارا بودن ایده ای جدید می باشد که موجب همه گیر شدن آن ها می شود که سبب می شود افراد مدت زمان زیادی از اوقات فراغت خود را صرف انجام آن ها بکنند و به اصطلاح عامیانه می توان گفت معتاد این بازی ها می شوند.امروز قصد داریم لیستی از اعتیادآورترین بازی های اندرویدی را برای شما معرفی کنیم که همگی از بهترین بازی های اندروید به شما می روند.

Big Hunter

اعتیادآورترین بازی های اندرویدی
اعتیادآورترین بازی های اندرویدی
Big Hunter اولین بازی اندرویدی از لیست ما می باشد که از بازیهای محبوب در پلی استور نیز به شمار می رود که تاکنون بین 10 تا 50 میلیون بار در این سایت دانلود گردیده است. در این بازی شما در نقش یک شکارچی هستید که بایستی با کشتن ماموت ها برای قبیله ی خود آذوقه فراهم کنید ، در هر روز که از بازی می گذرد چالش های جدیدی پیش روی شما قرار داده می شود بعنوان مثال در ابتدا فقط نوار سلامت ماموت ها افزایش پیدا کرده ولی در ادامه آن نیز برداشته میشود و همچنین از تعداد نیزه های شما کاسته می شود. بطور کلی بازی دارای چالش های مختلفی است که می تواند شما را برای مدت ها سرگرم نماید.

Circle

اعتیادآورترین بازی های اندرویدی
اعتیادآورترین بازی های اندرویدی
Circle یکی از بازی های اعتیادآور و در عین حال چالشی اندرویدی می باشد که می تواند شما را برای مدت ها سرگرم کند ولی بایستی توجه داشته باشید برای انجام این بازی بایستی بر اعصاب خود مسلط باشید زیرا بدون شک در این بازی بارها و بارها شکست خواهید خورد. در این بازی شما هدایت یک حلقه را برعهده خواهید داشت که بایستی از یک مسیر پر پیچ و خم به گونه ای عبور نمایید که به خط برخورد نکنید. این بازی یک بازی رکوردی می باشد و هر دفعه بایستی رکورد خود را ارتقاء ببخشید.

PinOut

اعتیادآورترین بازی های اندرویدی
اعتیادآورترین بازی های اندرویدی
PinOut در واقع همان بازی محبوب پینبال می باشد که اینبار با طراحی جدید و شکیلی شما را می تواند مدت ها سرگرم کند. این بازی دارای مراحل مختلفی می باشد که هر کدام از این مراحل دارای طراحی متفاوتی می باشند ، در طول هر کدام از مراحل بایستی با توجه به مدت زمانی که دارید توپ را به چک پوینت بعدی برسانید و رکورد خود را ارتقاء ببخشید. این بازی بین 5 تا 10 میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است.

ZigZag

اعتیادآورترین بازی های اندرویدی
اعتیادآورترین بازی های اندرویدی

اگر بازی هایی امثال Circle شما را عصبانی نمی کنند به شما پیشنهاد می کنیم بازی ZigZag را نیز از دست ندهید زیرا این بازی به مراتب اعصابی قویتر از بازی مذکور می خواهد البته این موضوع بدین معنا نیست که این بازی آنچنان اعصاب خردکن و حوصله سر بر است که نمی تواند شما را سرگرم کند ، بلکه بالعکس با یکبار انجام دادن این بازی به یکی از بازی های محبوب شما تبدیل می شود. در این بازی بایستی یک گوی سیاه را از مسیری زیگزاگی به سلامت عبور دهید و رکورد خود را ارتقاء ببخشید.

Crossy Road

اعتیادآورترین بازی های اندرویدی
اعتیادآورترین بازی های اندرویدی
Crossy Road یکی دیگر از بازی های اعتیاداور لیست ما می باشد که از محبوبیت بسیار بالایی در پلی استور ( بیش از 50 میلیون بار دانلود) نیز برخوردار است. در این بازی شما هدایت مرغ بامزه ای را برعهده دارید که بایستی او را از خیابان ها ، ریل های قطار و آبگیرها به سلامت عبور دهید و رکورد خود را ارتقاء ببخشید ولی در این بازی داشتن سرعت عمل زیاد نیز فاکتور مهمی برای موفقیت است زیرا یک عقاب نیز در کمین است تا شما را شکار کند و زمانیکه صدای قد قد این مرغ را شنیدید بدین معناست شما در معرض یک خطر قرار دارید.

Smash Rocket

اعتیادآورترین بازی های اندرویدی
اعتیادآورترین بازی های اندرویدی

بازی Smash Rocket در واقع یک بازی هدف گیری می باشد و شما بایستی با استفاده از راکت هایی که در اختیار دارید به کهکشان ها و سایر مواردی که به سمت زمین می روند شلیک نمایید. بازی دارای دو بخش گوناگون است ، در بخش اول که به نوعی می توان گفت حالتی تمرینی دارد شما هر چقدر که راکت های خود را از دست دهید باز از اول آن استیج را شروع خواهید کرد ولی در بخش دوم قضیه فرق می کند و بایستی حواس خود را جمع کنید که مبادا راکت های خود را از دست ندهید زیرا اگر 20 استیج را هم پیش رفته باشید و رکورد خوبی را از خود بجا گذاشته باشید و یک راکت را از دست بدهید بایستی از ابتدا تمامی استیج هایی را که پشت سر گذاشته اید ، بروید.

دانلود از مایکت
دانلود از مایکت

اگر یک بازی جالب و اعتیادآور می شناسید که جای آن در لیست فوق خالی است ، آن را در کامنت ها معرفی نمایید تا به لیست اضافه شود.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.